Z okazji 15– lecia powstania legnickiej PWSZ na dziedzińcu uczelni odbył się piknik z udziałem absolwentów. Wspominano pierwsze lata uczelni, profesorów oraz atmosferę jak wówczas panowała.


- Gdy pierwszy raz zjawiałem się w budynku uczelni to ochroniarz spytał się kim jestem? Odwiedzałem, że tu pracuje i jestem rektorem. Chroniący uczelni pan odpowiedział, że mnie nie zna. Musiałem się wrócić i poprosić żeby ktoś mnie wprowadził – wspomina z uśmiechem prof. dr hab. Stanisław Dąbrowski, pierwszy rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. [FOTORELACJA]6602[/FOTORELACJA]
Z kolei pierwsza przewodnicząca samorządu studenckiego wspomina uczelniane juwenalia. Skromne bez fajerwerków i wielkich sponsorów. Jednak dzięki swojej kameralności bardzo atrakcyjne. Kiedy uczelnia wprowadziła się do komfortowych budynków przy Sejmowej studenci na początku byli smutni, że już kończą swoją przygodę z PWSZ. Jednak czasów początku uczelni nie żałują i zapewniają, że to były ich trafny wybór.
Legnicka uczelnia chce bardziej korzystać z doświadczania i umiejętności swoich absolwentów. Zadowolenie absolwenci to najlpesza promocja. W planie jest powołanie specjalnego stowarzyszenia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
A smarkula rozdzielić i każda do innej szkoly i kurator codziennie w domu i w szkole. Ponadto praktyki w szpitalu na paliatywnym i w schronisku dla zwierząt. Obowiązkowo przez rok czasu Rodzicom zabrać 800 plus w nagrodę i wszelkie zapomogi od państwa jeśli biorą coś. Mopsu.
Jurek
16:09, 2026-06-22
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
Teraz niech rodzice tych idiotek ponoszą koszty za ewakuację i całą akcję.
Gość.
15:55, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
za chwilę wakacje. Na dwa miesiące będą nudy . Tak zawsze jest co roku. Kilka dni robią jakies spływy, koncerty a potem nic.
nudne wakacje
15:04, 2026-06-22
Bił, dusił i groził matce. Trafił do aresztu
Dobry chłopak. Sąsiadom mówił dzień dobry i chodził do kościoła.
Prawak
14:47, 2026-06-22