Spotkania z kolegami, nauczycielami, spacer po szkole – to tylko cześć tego co się działo podczas sentymentalnej podróży po historii szkoły Podstawowej nr 4. Zaproszeni zostali wszyscy związani z placówką.

Oficjalna cześć uroczystości odbyła się w sali gimnastycznej. Opowieść o historii szkoły snuł jej wieloletni dyrektor Stanisław Bednarek. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny zatytułowany „Było, jest i będzie”. Miłym i wzruszającym akcentem była dekoracja sztandaru szkoły i orderem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Uhonorowane zostały także działaczki na rzecz dzieci.
Najbardziej wzruszające jednak były spotkania absolwentów z kolegami i nauczycielami, oraz spacer po szkolnych korytarzach i wizyty w klasach lekcyjnych. Jubileusz szkoły był okazją do wspomnień, które na zawsze pozostaną w pamięci absolwentów, którzy z łezką w oku odbyli tę wycieczkę do czasów swojego dziecięctwa. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym znalazło się pierwszych przyjaciół,przeżyło być może pierwsze miłości i zostawiło część życia.[FOTORELACJA]12892[/FOTORELACJA]


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Lubię gałki. Szczególnie czerwone.
.....
16:42, 2026-06-23
Michelin docenił Villę Gretę z Dobkowa
Ciekawe czy można tam kupić opony Michelin
do autka
16:17, 2026-06-23
Foxconn wybrał Środę Śląską–Miękinię
Dziś czipsów brakuje.. Każda nowa firma to więcej czipsów do elekttroniki i samochodów
brawp
16:14, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Gdzie był bóg jak mordowano Polaków na Kresach wschodnich?
Xsionc
15:54, 2026-06-23