Były kwiaty, były życzenia i była prawdziwa uczta muzyczna. Koncert z okazji Dnia Kobiet zgromadził w sali GOKiS w Kunicach prawdziwy tłum, który dał się porwać niezwykłej atmosferze tego wieczoru, któego gwiazdami były panie świętujące Dzień Kobiet.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"21653"}
Jednym z najbardziej zapadających w pamięć momentów były życzenia skierowane do pań przez wójta gminy Kunice, Krzysztofa Błądzińskiego. Jego słowa, wypowiedziane pół żartem, pół serio, wywołały na sali salwy śmiechu i gromkie brawa.
Drogie panie, chciałbym wam podziękować, że jesteście, bo jesteście kwiatem tego świata. Jesteście wspaniałe, a to dlatego, że urodziłyście się jako anioły. Czy nimi zostaniecie, czy nie, to zależy od nas – mężczyzn, bo jak macie odpowiedniego mężczyznę obok siebie, to wam dodaje skrzydeł. Kiedy takiego obok siebie nie macie, to wam je podcina. Jesteście jednak silniejsze od mężczyzn, ponieważ nawet jak wam skrzydła podetnie, i tak polecicie dalej – na miotle, ale polecicie! – mówił wójt, wzbudzając salę do śmiechu.
Chciałbym wam życzyć przede wszystkim tego, żebyście zawsze się uśmiechały, bo kiedy kobieta się uśmiecha, świat jest piękniejszy - dokończył swoje życzenia dla pań Krzysztof Błądziński w bardziej refleksyjny sposób.
Po tych pełnych humoru i ciepła słowach nadszedł czas na to, co najważniejsze – muzykę. Publiczność miała okazję delektować się niezwykłym koncertem w wykonaniu Artura Caturiana oraz Jarek Dąbrowski Quartet.
Zespół zaprezentował starannie dobrany repertuar, w którym znalazły się zarówno polskie, jak i zagraniczne przeboje muzyki rozrywkowej, a także kultowe tematy filmowe. Wśród utworów, które wybrzmiały tego wieczoru, znalazły się między innymi "Byłaś serca biciem" Andrzeja Zauchy, "Zacznij od Bacha" Zbigniewa Wodeckiego, "07 zgłoś się", a także światowe hity jak "Careless Whisper" George'a Michaela czy "Isn’t She Lovely" Steviego Wondera.
To był wieczór pełen wzruszeń, radości i wyjątkowej muzyki, która na długo pozostanie w pamięci uczestników. Dzięki niezwykłym życzeniom wójta, wspaniałym artystom i ciepłej atmosferze tegoroczne Święto Kobiet w Kunicach stało się wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci mieszkanek gminy i pozostałych gości.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wjazdowa idzie do remontu
Zabierają się za odcinek który nie wymaga jakichkolwiek prac no ale jest w centrum chyba dla tego. A nik nie popatrzy na ul Głogowska konkretnie skrzyżowanie gdzie niedługo trzeba będzie jeździć quadami bo inaczej nie da rady. Ulica która przejęła cały ciężar objazdówprzy każdym remoncie ul Leszczyńskiej najpierw most potem resztę nie wspomnę oczywiście o całej infrastrukturze skrzyżowania przy Ocenie Aldi i Gazowni. A dalej co ze Słubicka gdzie po każdorazowych deszczach stoją jeziora na drodze z kostki przy krawężnikach i dalej archaiczna ostatnia taka wiata przystankowa w legnicy przy tejże ulicy. Czy Pólnocna część miasta ma być zachowana w stylu skansen ?
JFK
08:01, 2026-06-23
Najbogatszy radny? Jedno nazwisko przyciąga uwagę
takie brednie, bajki , ha,ha
julka
00:38, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Przyłącze gazu to jest ten kawał rury w ziemi który doprowadza gaz od gazociągu do budynku i jest zakończony zaworem zwanym kurkiem głównym i należy to do gazowni. Wszystkie rury za tym kurkiem to jest instalacja za którą odpowiada właściciel bądź zarządca budynku.
Sylwester
00:30, 2026-06-23
Kamil Drygas zostaje w Miedzi! Nowa rola
Bardzo mądry i rozsądny krok
wert
21:36, 2026-06-22