W Prochowickim Ośrodku Kultury i Sportu panie mogły oderwać się od codzienności i spędzić czas w wyjątkowy sposób. Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice Alicja Sielicka oraz Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu, zadbali o to, by każda uczestniczka poczuła się doceniona i mogła po prostu cieszyć się chwilą dla siebie. To był wieczór pełen uśmiechu, dobrej muzyki i ciepłej atmosfery.

Głównym punktem wieczoru był koncert Wojtka Jackowca – wokalisty i gitarzysty, który zabrał publiczność w sentymentalną muzyczną podróż. Starannie dobrany repertuar i ciepłe, nastrojowe brzmienia stworzyły niezwykły klimat, pozwalając wszystkim choć na chwilę oderwać się od codzienności. Każdy dźwięk, każde słowo niosło ze sobą emocje, które wypełniły salę i serca słuchaczy.
Nie zabrakło momentów wzruszenia, wspólnego śpiewania i spontanicznych oklasków. Publiczność chłonęła każdą melodię, a występ Wojtka Jackowca stał się prawdziwym muzycznym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia.
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=nsAuqXmnhoY"}
Organizatorzy zadbali również o to, by wieczór był pełen niespodzianek. Uczestniczki mogły liczyć na drobne upominki, ciepłe słowa i miłe gesty, które sprawiły, że poczuły się naprawdę wyjątkowo. Był to także czas rozmów, wspólnego świętowania i celebrowania kobiecej siły oraz codziennego zaangażowania, które często pozostaje niezauważone. Tego wieczoru każda z obecnych pań mogła poczuć, że został przygotowany właśnie dla niej. To było wydarzenie, które pokazało, jak ważne jest celebrowanie wyjątkowych chwil w dobrym towarzystwie.



Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Mam czerwony pasek ale na tyłku. Konkubin starej niezadowolony z mojego świadectwa.
Hejter z kupą zamias
17:37, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
OUN -UPA na zlecenie i pod nadzorem Niemców dokonywali morderstw bezbronnych mieszkańców w większości Polaków i głównie na terenach wiejskich. Dlaczego nie przypomina się roli Niemców, z którymi Bandera współpracował, a przed wojną to właśnie Niemcy szkolili ukraińskich terrorystów, którzy właśnie przed II wojną światową mordowali także Ukraińców. Ofiarą ukraińskich terrorystów przed wojną był minister polskiego rządu zamordowany w Warszawie przez ukraińskich terrorystów wyszkolonych przez Niemców do zabijania obywateli państwa polskiego
Maxer
17:24, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Historia w mojej rodzinie tak się ułożyła, że moi pradziadkowie jak i dziadkowie zginęli na kresach band UPA .Niestety część mojej rodziny już po wojnie 1 latach 1945-46 zginęła z rąk tym razem oddziału Wolność i Niezawisłość. Moja rodzina bardzo mocno została potraktowana przez historię tych lat. Do czego doszło dzisiaj. Pan Starosta i rodzina posła Samborskiego z PSL wykorzystuje poległych Polaków do podniesienia swojego kapitału politycznego. Panie pośle wstyd mi za Pana i Pana otoczenia Nie pozwalam aby szastać moimi członkami rodziny w niecnych zamiarach. Może zacytuje tylko słowa jednego z nieżyjących już od wielu lat ,spoczywającego na pod legnickim cmentarzu Niezłomnego Bohatera Polskich Kresów kpt. "Maksa" Boże chroń nas przed taka władzą.
Patriota
17:21, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Lubię gałki. Szczególnie czerwone.
.....
16:42, 2026-06-23