Kilkadziesiąt osób wzięło udział w sobotnim, drugim już „Biegu na 6. łap”. Czworonogi z legnickiego schroniska mogły wyhasać się do woli pod okiem legniczan.

Ideą ogólnopolskiej akcji „Bieg na 6. Łap” jest zwrócenie uwagi na los zwierząt przebywających w schroniskach. One także, a może nawet bardziej niż nasi domowi ulubieńcy, potrzebują ciepła i uwagi.
Pięciokilometrowy spacer lub bieg, bo w dwojaki sposób można było pokonać dystans, był z pewnością wielką przyjemnością dla wszystkich psów, które choć na kilka godzin mogły opuścić boksy schroniska.[FOTORELACJA]12860[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Ale zazdrosne przegrywy zaczynają wyć z zawiści! Ha ha ha! Ciekawe co wy wystawicie? Grilla na balkonie w familioku? Paseratti B5 tdi na chodniku pod familiokiem czy kałdi z lpg na osiedlowym parkingu? Ha ha ha!
Karrington
09:18, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Słoneczna nie jest gorsza od ul karingtonów. Dom + Auto na pokaz = to pełen komplet
tak
09:05, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Ludzie z tych domeczków za chwilę powystawiają swoje auta. Ulica będzie przystrojona autami ku zadowoleniu pieszych, rowerzystów, hulajgonistów i rolkowców
i focia na FB
09:04, 2026-06-24
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
No widzisz, nieudaczniku?? Nie płaciłem, a mam wysoką emeryturę! A ty co masz z tej swojej tyrki za ochłapy? Głodówkę i zapomogę z MOPSu? Pochwalony, baranku! Tak, doimy takich baranów jak ty! Xionc Prodzisz.
Do .....
08:18, 2026-06-24