Na 109 kilometrze autostrady w okolicy Budziszowa Wlk. doszło do karambolu w którym uczestniczyło około 20 samochodów. Kilka kilometrów dalej rozbił się śmigłowiec!
W karambolu do którego doszło około godz. 7.30 zderzyło się około dziesięciu aut.
- Później zderzały się z nimi kolejne. W sumie naliczyłem z 20 aut w tym dwa tiry – powiedział nam nasz czytelnik, który był świadkiem wydarzenia.
Z naszych informacji wynika, że jednym z samochodów uczestniczących w karambolu było służbowe auto Piotra Borysa. Wicemarszałek województwa jechał do Wrocławia. (ostatnie zdjęcie - samochód marszałka Borysa).
[FOTORELACJA]1142[/FOTORELACJA]
Ranna jest jedna osoba – kobieta w ciąży. Właśnie do niej wysłano z Wrocławia śmigłowiec z ratownikami na pokładzie. Z nieznanych przyczyn maszyna runęła na ziemię w pobliskich Granowicach. Nie wiadomo czy załoga przeżyła. Na ratunek został wysłany śmigłowiec z Zielonej Góry.
Droga A4 w stronę Wrocławia jest całkowicie zablokowana. Policjanci z drogówki organizują objazdy.





Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Gdyby były wtedy zwiazki zawodowe to robotnicy i robotnice dostali by podwyżki a zakłady pracowały by do dziś
nie udało się
16:12, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Na tym zdjęciu widać rodzaj klimatyzacji
całkiem spoko
16:11, 2026-06-25
Mistrzowski występ Antoniego Szymańskiego
Brawo Antoni, Gratulacje dla Pani Nauczycielki. Moje drogie szkolne dzieci (Oleńko i Andrzeju) gratuluję tak uzdolnionego syna. Mają to po Dziadkach. Pozdrawiam AG
AG
16:11, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
A ja tam bardzo lubie jeździć, na Rzeczypospolitej światła, a tam dwa razy podskoczysz na spowalniaczu i jesteś w okolicy lotniska, duża oszczędność czasu. Świetna inwestycja!! Polecam i zapraszam do skorzystania.
Eska
16:03, 2026-06-25