Barwna parada szczudlarzy promowała Flop Show. Do rozpoczęcia I Festiwalu Legnickich Organizacji Pozarządowych pozostało jeszcze 9 dni. Impreza rozpocznie się w piątek 16 października.
Festiwal Legnickich Organizacji Pozarządowych odbędzie się 16 i 17 października. Celem imprezy jest promocja i pokazanie legniczanom czym tak naprawdę zajmują się te organizacje pozarządowe. Jak dotychczas do udziału w imprezie zgłosiło się 31 organizacji o bardzo różnym profilu. Wśród uczestników będą stowarzyszenia: biznesowe, sportowe, ekologiczne, religijne oraz branżowe.
- Dzisiejszą akcją mamy zamiar zachęcić jak najwięcej osób do wzięcia udziału w Festiwalu, który odbędzie się już za 9 dni w Galerii Piastów – powiedział nam Łukasz Zieliński, główny organizator Flop Show.
Na terenie Galerii Piastów prezentować się będzie ponad 30 legnickich organizacji pozarządowych w formie FLOP STOISK oraz poprzez pokazy, wykłady oraz prezentacje. Z kolei wieczorami odbywać się będą koncerty, spektakle i widowiska, Główną atrakcją będzie FLOP PARADA, prezentująca legnickie organizacje pozarządowe.[FOTORELACJA]1739[/FOTORELACJA]
Program:
Termin: 16 i 17 października
Czas trwania: 2 dni (piątek i sobota)
Miejsce imprezy: Galeria Piastów
16 października (piątek)
14.00 – 20.00. Prezentacje i pokazy Legnickich Organizacji Pozarządowych
17 października (sobota)
11.30 – 12.00 - FLOP Parada (start: Galeria Gwarna)
12.00 – 18.00 - Prezentacje i pokazy Legnickich Organizacji Pozarządowych
18.00 - 20.30 - FLOP finał (spektakle, koncerty, pokazy!)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
W PRL ponad 3 tyś księży współpracowało z SB.
Xsionc
18:26, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Lubiem brać w kakao. Zwłaszcza od księdza proboszcza.
Hejter z kupą zamias
18:24, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Donosiłem na kolegów i pis dał mi wysoką emeryturę a teraz koalicja demokratyczna i Tusk chcą mi ją zabrać. Dranstwo.
Pisior
18:22, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Mam 5 cm prącie i dlatego lubiem z psami. Tylko psy i Kłocko. Jerzdzem tam iter Siti. Hwała kamili l!
.....
18:14, 2026-06-23