Niecodzienna akcja ratownicza miała miejsce w czwartek rano na stacji kolejowej "Piekary". Straż pożarna musiała wyciągać z tunelu ciepłowniczego bezdomnego mężczyznę.

- Poważnie chory mężczyzna nie mógł się z niego wydostać, ponieważ stracił władzę w nogach. Wyciągnięcie go okazało się niemożliwe bez specjalistycznego sprzętu. Wezwaliśmy na pomoc straż pożarną - opowiadają Robert Wierzbicki i Łukasz Steiner, funkcjonariusze straży miejskiej.
Strażacy bezdomnego mężczyznę wyciągnęli na zewnątrz. Następnie został on zabrany ze stacji przez pogotowie ratunkowe i zawieziony do legnickiego szpitala.[FOTORELACJA]12889[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rowerowy łącznik coraz bliżej
fajna ścieżka będzie, tylko żeby tam się piesi nie kręcili
Kolarz
11:57, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Ty, zawistny wyrobniku bez szkoły, jesteś tylko od łopaty. Możesz jedynie pluć jadem z zawiści. Oni mają łby na karkach i coś osiągnęli. A ty? No właśnie...
Do .....
11:44, 2026-06-23
Tydzień kontroli pokazał, kto nadal igra z prawem
Jak premier Tusk publicznie w TV gada: Prawo jest takie jakie my uznajemy za słuszne. To posłuszny naród stosuje tą zasadę ogłoszoną przez najwyższego funkcjonariusza publicznego w III RP. Mamy bardzo posłusznych obywateli :) ,, to chyba dobrze :) ??
Piotr
11:42, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Zarząd starostwa powiatowego do spraw wręczania kwiatów, przecinania wstęg i klęczenia mszach.
......
11:33, 2026-06-23