Pierwszego dnia wiosny, 21 marca, przedstawiciele lokalnych struktur Wiosny Roberta Biedronia zbierali w Legnicy podpisy pod listami do europarlamentu. Zapowiadają, że chcą odnowy i świeżości nie tylko w dużej polityce, ale też na poziomie lokalnym, w miejskich spółkach i urzędach.


Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
Bogdan bogdan trzymaj sie,trzymaj się kochanie bo za tobą banda mknie mało nóg nie złamie ;)
Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
mam takie wrażenie że część osób które tam stoją już kiedyś widziałem w innych partiach i komitetach
Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
Będę głosował na Wiosnę, bo popieram wszystkie postulaty tej partii, a szczególnie te, ograniczające działalność pasożytów w czarnych sukienkach.
Szkoda, że podpisy były zbierane przed południem, czyli w godzinach pracy. Mogę się na listy wpisać, ale po południu.
Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
Szkoda mi tego Biedrobia gdybym był gejem to pewnie chciałbym go adoptować.
Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
ostatnie podrygi lucyferianskich zachodnich elit
Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
Homofobom na forum polecam bardzo ciekawe wpisy na Twitterze Roberta Biedronia.
https://twitter.com/RobertBiedron?ref_s ... r%5Eauthor
Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
Ja zem dostała 500 plus i kto mi da więcej do pracy nie pujde bo nie mam czasu tylko roboty domowe i pijacy mąż kto ogarnie dzieci i obiad gotować i niech biedronue nie mieszają ludziom w glowach bo mi zabiorą kasę i z czego ja bede żyła z trujką dzieci i mężem
Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
Nasza nowoczesna, europejska metropolia to jest teren POPiS-u i KK i nie potrzebujemy tu żadnych biedroni.
Anonimowy Gość02:00, 21.03.2019
[quote="Gość"]Ja zem dostała 500 plus i kto mi da więcej do pracy nie pujde bo nie mam czasu tylko roboty domowe i pijacy mąż kto ogarnie dzieci i obiad gotować i niech biedronue nie mieszają ludziom w glowach bo mi zabiorą kasę i z czego ja bede żyła z trujką dzieci i mężem[/quote]
Marna prowokacja... i tandetna. Ludzi za idiotów macie?
Anonimowy Gość03:00, 21.03.2019
Na zdjęciach te same "oszołomy" i "kundelki" (Autor Niesiołowski i Glemp), których widzieliśmy u Palikota a później KOD. To dobrze. Potrafią spiep"rzy:ć" wszystko, nawet pederastię i LGBT.
ps. Brakuje tylko Olki i Głomba:)
Anonimowy Gość03:00, 21.03.2019
Nie ETYCZNE jest tak często zmieniać partie polityczne. Jak tak można ? Raz tu raz tam a potem z jeszcze innymi.
Anonimowy Gość04:00, 21.03.2019
Piątka Biedronia przedstawiona 21 marca 2019 pod Pałacem Prezydenckim:
1) Wprowadzenie związków partnerskich
2) Gwarancja równości małżeńskiej
3) Ochrona przed mową nienawiści i odpowiedzialność karna sprawców
4) Edukacja seksualna i antydyskryminacyjna
5) Ustawa o uzgodnieniu płci
Podpisuję się pod wszystkimi postulatami LGBT+., bo uważam, że Konstytucja RP dotyczy wszystkich obywateli i obywatelek.
Księża też powinni być zadowoleni, bo przecież w ich środowisku około 50% to geje.
Anonimowy Gość04:00, 21.03.2019
Zakaz pedałowania!!!!!! wywalić to coś z Legnicy Lgbt nigdy do legnickich szkół nie wejdzie więc Biedroń z waszą wiosną pal wrotki z Legnicy!!!!!!!!!!
Anonimowy Gość05:00, 21.03.2019
[quote="Bronec"]Zakaz pedałowania!!!!!! wywalić to coś z Legnicy Lgbt nigdy do legnickich szkół nie wejdzie więc Biedroń z waszą wiosną pal wrotki z Legnicy!!!!!!!!!![/quote]
A ciebie polska świnio do obozu wywalić.
Anonimowy Gość05:00, 21.03.2019
STOP DEWIACJĄ ZAKAZ PEDAŁOWANIA POLSKA RODZINA CHŁOPAK DZIEWCZYNA
Anonimowy Gość05:00, 21.03.2019
[quote="Bronec"]Zakaz pedałowania!!!!!! wywalić to coś z Legnicy Lgbt nigdy do legnickich szkół nie wejdzie więc Biedroń z waszą wiosną pal wrotki z Legnicy!!!!!!!!!![/quote]
--------------------
APelujesz do klechów?
Bo przecież w ich środowisku jest najwięcej gejów (o tym pisał ks.Isakowicz-Zaleski), a poza tym zrozum ich, oni przecież jakoś muszą się zaspokajać (a nie bez przerwy walić konia).
Anonimowy Gość05:00, 21.03.2019
Wstrętne lewactwo pustoszące polską duszę. Z nimi nie może być żadnego kompromisu, tak jak nie może być żadnego kompromisu w lansowaniu podręczników, które znieważają Polskę i Polaków. Warto przywołać w tym miejscu ważne słowa Romana Dmowskiego: „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki”.
Precz z wszelkiej maści lewactwem, w tym z partią homoseksualisty Biedronia.
Anonimowy Gość05:00, 21.03.2019
[quote="Gosc"]Wstrętne lewactwo pustoszące polską duszę. Z nimi nie może być żadnego kompromisu, tak jak nie może być żadnego kompromisu w lansowaniu podręczników, które znieważają Polskę i Polaków. Warto przywołać w tym miejscu ważne słowa Romana Dmowskiego: „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki”.
Precz z wszelkiej maści lewactwem, w tym z partią homoseksualisty Biedronia.[/quote]
polskie szambo wybiło tfu. Do utylizacji prawackie polskie szmaty. Najlepiej do pieca.
Anonimowy Gość06:00, 21.03.2019
Gościu z 17.52
Przecież największa partia homoseksualistów działa w Kościele watykańskim, a wielu idzie do seminarium tylko po to, żeby być członkiem tej partii.
Przytaczasz słowa Dmowskiego, tego nacjonalisty i antysemity na temat wiary?
Widocznie nie wiesz, że jemu nie chodzi o rodzimą wiarę słowiańską, tylko narzuconą siłą ognia i miecza.
Musisz się wziąć za naukę historii Polski.
PS
Partię Wiosna popieram.
Anonimowy Gość06:00, 21.03.2019
[quote="Jastrząb"][quote="Gosc"]Wstrętne lewactwo pustoszące polską duszę. Z nimi nie może być żadnego kompromisu, tak jak nie może być żadnego kompromisu w lansowaniu podręczników, które znieważają Polskę i Polaków. Warto przywołać w tym miejscu ważne słowa Romana Dmowskiego: „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki”.
Precz z wszelkiej maści lewactwem, w tym z partią homoseksualisty Biedronia.[/quote]
polskie szambo wybiło tfu. Do utylizacji prawackie polskie szmaty. Najlepiej do pieca.[/quote]
Ubodło cha.ma, bo prawda w oczy kole! W Polsce cały czas toczy się bój o godność, prawdę i przyszłość Polski i Polaków. O stan umysłów obywateli RP.
Anonimowy Gość06:00, 21.03.2019
skąd ten biedroń ma kaskę???W Slupsku pierdział w stołek,nic nie załatwił,mało tam przebywał,to cwaniak i oszust ,o innych przypadłociach nie wspomnę.Ludzie ogarnijcie się.Zachodnie lewactwo finansuje tego pajaca,czytaj Solorz.Chcą rozwalić zdrową polską rodzinę,dzieci mają się gzić ,zero uczucia,milości.Nauczą mechanicznego sexu jak w pornolach ,wyrzucić tego diabla w cholere,to lustro Palikota.Niech znika i nie mąci
Anonimowy Gość07:00, 21.03.2019
[quote="Jastrząb"][quote="Gosc"]Wstrętne lewactwo pustoszące polską duszę. Z nimi nie może być żadnego kompromisu, tak jak nie może być żadnego kompromisu w lansowaniu podręczników, które znieważają Polskę i Polaków. Warto przywołać w tym miejscu ważne słowa Romana Dmowskiego: „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki”.
Precz z wszelkiej maści lewactwem, w tym z partią homoseksualisty Biedronia.[/quote]
polskie szambo wybiło tfu. Do utylizacji prawackie polskie szmaty. Najlepiej do pieca.[/quote]
Morda lewacki faszysto!
Anonimowy Gość07:00, 21.03.2019
[quote="Gość"]Nasza nowoczesna, europejska metropolia to jest teren POPiS-u i KK i nie potrzebujemy tu żadnych biedroni.[/quote]
To czemu faraon wygrał wybory?
Anonimowy Gość07:00, 21.03.2019
[quote="Gość"][quote="Bronec"]Zakaz pedałowania!!!!!! wywalić to coś z Legnicy Lgbt nigdy do legnickich szkół nie wejdzie więc Biedroń z waszą wiosną pal wrotki z Legnicy!!!!!!!!!![/quote]
--------------------
APelujesz do klechów?
Bo przecież w ich środowisku jest najwięcej gejów (o tym pisał ks.Isakowicz-Zaleski), a poza tym zrozum ich, oni przecież jakoś muszą się zaspokajać (a nie bez przerwy walić konia).[/quote]
Oni nie walą konia, jak normalny facet. Oni stosują techniki samotniczo - ipsacyjne.
Anonimowy Gość07:00, 21.03.2019
Jego partia nie ma nic do zaoferowania, a głośno o nich tylko dlatego, że Biedroń jest homoseksualistą. Jakby nie to, nikt by nie zwrócił uwagi. Szkoda tracić czasu.
Anonimowy Gość07:00, 21.03.2019
Jest takie powiedzenie, że nie powinno oceniać się ludzi po wyglądzie. Ale są także wyjątki. Tutaj po wyglądzie ewidentnie widać, że myślenie nie jest ich mocną stroną.
Anonimowy Gość08:00, 21.03.2019
[quote="heniek"][quote="Gość"][quote="Bronec"]Zakaz pedałowania!!!!!! wywalić to coś z Legnicy Lgbt nigdy do legnickich szkół nie wejdzie więc Biedroń z waszą wiosną pal wrotki z Legnicy!!!!!!!!!![/quote]
--------------------
APelujesz do klechów?
Bo przecież w ich środowisku jest najwięcej gejów (o tym pisał ks.Isakowicz-Zaleski), a poza tym zrozum ich, oni przecież jakoś muszą się zaspokajać (a nie bez przerwy walić konia).[/quote]
Oni nie walą konia, jak normalny facet. Oni stosują techniki samotniczo - ipsacyjne.[/quote]
---------------------------
Ale wymyśliłeś!!!
Pisząc o technikach, miałeś na myśli samotne spotkania z dziećmi?
W linku poczytaj sobie jakie życie seksualne prowadzą klechy w Polsce.
https://10przykazan.wordpress.com/2013/ ... ne-ksiezy/
Anonimowy Gość08:00, 21.03.2019
SODOMA-GOMORA JUŻ BYŁA POMYLILIŚCIE CZAS I KRAJ .ŁAPY PRECZ OD POLSKICH DZIECI ...................
Anonimowy Gość09:00, 21.03.2019
Ciekawe kiedy we w Wiośnie pojawi się wędrowny legnicki polityk Sławomir S.... :)
Anonimowy Gość09:00, 21.03.2019
[quote="Ano"][quote="Jastrząb"][quote="Gosc"]Wstrętne lewactwo pustoszące polską duszę. Z nimi nie może być żadnego kompromisu, tak jak nie może być żadnego kompromisu w lansowaniu podręczników, które znieważają Polskę i Polaków. Warto przywołać w tym miejscu ważne słowa Romana Dmowskiego: „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki”.
Precz z wszelkiej maści lewactwem, w tym z partią homoseksualisty Biedronia.[/quote]
polskie szambo wybiło tfu. Do utylizacji prawackie polskie szmaty. Najlepiej do pieca.[/quote]
Morda lewacki faszysto![/quote]
W mordę to możesz polaczku dostać, ale siekierą, młotkiem albo 7,62 x 39
Anonimowy Gość10:00, 21.03.2019
[quote="Gość"][quote="heniek"][quote="Gość"][quote="Bronec"]Zakaz pedałowania!!!!!! wywalić to coś z Legnicy Lgbt nigdy do legnickich szkół nie wejdzie więc Biedroń z waszą wiosną pal wrotki z Legnicy!!!!!!!!!![/quote]
--------------------
APelujesz do klechów?
Bo przecież w ich środowisku jest najwięcej gejów (o tym pisał ks.Isakowicz-Zaleski), a poza tym zrozum ich, oni przecież jakoś muszą się zaspokajać (a nie bez przerwy walić konia).[/quote]
Oni nie walą konia, jak normalny facet. Oni stosują techniki samotniczo - ipsacyjne.[/quote]
---------------------------
Ale wymyśliłeś!!!
Pisząc o technikach, miałeś na myśli samotne spotkania z dziećmi?
W linku poczytaj sobie jakie życie seksualne prowadzą klechy w Polsce.
https://10przykazan.wordpress.com/2013/ ... ne-ksiezy/[/quote]
To nie ja wymyśliłem, tylko polscy biskupi, którzy zamiast potępić pedofili w swoich szeregach, zastosowali starą metodę "łap złodzieja".
Fluorescencjom nie przejdzie przez gardło słowo "masturbacja" czy "onanizm" , więc się samotniczo ipsacjują.
Anonimowy Gość05:00, 22.03.2019
Jaka partia tacy członkowie. Obraz nędzy i rozpaczy. Wiosna - Przyjdzie Zima i Ich Ni Ma
Anonimowy Gość05:00, 22.03.2019
WIOSNA - PRZYJDZIE ZIMA I ICH NIE MA.
Anonimowy Gość06:00, 22.03.2019
A może zalegalizować wszystkie wykolejenia: zoofilię, nekrofilię, pedofilineTo oczywiście sarkazm i żart ale dlaczego tylko ich wykolejenie ma być zalegalizowane.
Anonimowy Gość08:00, 22.03.2019
[quote="Jastrząb"][quote="Ano"][quote="Jastrząb"][quote="Gosc"]Wstrętne lewactwo pustoszące polską duszę. Z nimi nie może być żadnego kompromisu, tak jak nie może być żadnego kompromisu w lansowaniu podręczników, które znieważają Polskę i Polaków. Warto przywołać w tym miejscu ważne słowa Romana Dmowskiego: „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki”.
Precz z wszelkiej maści lewactwem, w tym z partią homoseksualisty Biedronia.[/quote]
polskie szambo wybiło tfu. Do utylizacji prawackie polskie szmaty. Najlepiej do pieca.[/quote]
Morda lewacki faszysto![/quote]
W mordę to możesz polaczku dostać, ale siekierą, młotkiem albo 7,62 x 39[/quote]
Groźby karalne. Dziękuję. Do zobaczenia w prokuraturze
Anonimowy Gość08:00, 22.03.2019
[quote="Gość"]A może zalegalizować wszystkie wykolejenia: zoofilię, nekrofilię, pedofilineTo oczywiście sarkazm i żart ale dlaczego tylko ich wykolejenie ma być zalegalizowane.[/quote]
Przecież chlać można bezkarnie. to największe w Polsce wykolejenie.
Anonimowy Gość08:00, 22.03.2019
[quote="ano"][quote="Jastrząb"][quote="Ano"][quote="Jastrząb"][quote="Gosc"]Wstrętne lewactwo pustoszące polską duszę. Z nimi nie może być żadnego kompromisu, tak jak nie może być żadnego kompromisu w lansowaniu podręczników, które znieważają Polskę i Polaków. Warto przywołać w tym miejscu ważne słowa Romana Dmowskiego: „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki”.
Precz z wszelkiej maści lewactwem, w tym z partią homoseksualisty Biedronia.[/quote]
polskie szambo wybiło tfu. Do utylizacji prawackie polskie szmaty. Najlepiej do pieca.[/quote]
Morda lewacki faszysto![/quote]
W mordę to możesz polaczku dostać, ale siekierą, młotkiem albo 7,62 x 39[/quote]
Groźby karalne. Dziękuję. Do zobaczenia w prokuraturze[/quote]
Nie rozśmieszaj ludzi. D... n ie ruszysz do prokuratury. A nawet , jak ruszysz , to prokuratura nic nie zrobi. Anonimowy troll grozi innemu anonimowemu trollowi?
Anonimowy Gość10:00, 22.03.2019
[quote="ano"][quote="Jastrząb"][quote="Ano"][quote="Jastrząb"][quote="Gosc"]Wstrętne lewactwo pustoszące polską duszę. Z nimi nie może być żadnego kompromisu, tak jak nie może być żadnego kompromisu w lansowaniu podręczników, które znieważają Polskę i Polaków. Warto przywołać w tym miejscu ważne słowa Romana Dmowskiego: „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki”.
Precz z wszelkiej maści lewactwem, w tym z partią homoseksualisty Biedronia.[/quote]
polskie szambo wybiło tfu. Do utylizacji prawackie polskie szmaty. Najlepiej do pieca.[/quote]
Morda lewacki faszysto![/quote]
W mordę to możesz polaczku dostać, ale siekierą, młotkiem albo 7,62 x 39[/quote]
Groźby karalne. Dziękuję. Do zobaczenia w prokuraturze[/quote]
To idź, powodzenia życzę :)
Anonimowy Gość10:00, 22.03.2019
KAtonacjonaliści na forum niezdrowo się podniecają.
To dobrze, bo świadczy o tym, że Wiosna celnie uderza w ich pseudowartości propagowane przez firmę z obcego kraju - Watykanu.
Wiosna ma mój głos.
Anonimowy Gość10:00, 22.03.2019
[quote="Gość"]KAtonacjonaliści na forum niezdrowo się podniecają.
To dobrze, bo świadczy o tym, że Wiosna celnie uderza w ich pseudowartości propagowane przez firmę z obcego kraju - Watykanu.
Wiosna ma mój głos.[/quote]
Mój też.
Anonimowy Gość11:00, 22.03.2019
Ugrupowanie Biedronia jest antychrześcijańskie i wzoruje się na pogaństwie organizacji zachodnioeuropejskich, w tym przede wszystkim niemieckich. Znajdujemy u autorów niemieckich i takie zdania: „Rozboje nie uchodzą za hańbiące, o ile są dokonywane poza granicami kraju”. Jeszcze jedne słowa, tym razem profesora Ernsta Bergmanna, o tym, że człowiek niemiecki, a naturalnie w jeszcze wyższym stopniu cały lud: „jest naprawdę i prawdziwie Bogiem”
Anonimowy Gość11:00, 22.03.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"]KAtonacjonaliści na forum niezdrowo się podniecają.
To dobrze, bo świadczy o tym, że Wiosna celnie uderza w ich pseudowartości propagowane przez firmę z obcego kraju - Watykanu.
Wiosna ma mój głos.[/quote]
Mój też.[/quote]
Sam sobie dwa razy odpowiada. Ciemna masa.
Anonimowy Gość11:00, 22.03.2019
Nie wierzcie cynikom i łgarzom, którzy zdradzili już polskość, bo są i tacy. Wierzcie w duchową, moralną i witalną siłę narodu, która wciąż jest potężna. I choć mamy niemało zdrajców, moc ducha jest dużo większa niż nawet całe tabuny i klany łgarzy, niegodziwców i łajdaków, którzy gotowi są sprzedać nasz kraj i oddać go w obce ręce. Uważajcie na Biedronia i totalną opozycję. To są źli ludzie. Dla nich obecna Polska jest przeszkodą w realizacji ich podłych, nikczemnych celów.
Anonimowy Gość11:00, 22.03.2019
Lucyferianskie ukryte kulty
Anonimowy Gość06:00, 22.03.2019
[quote="drap"]Ugrupowanie Biedronia jest antychrześcijańskie i wzoruje się na pogaństwie organizacji zachodnioeuropejskich, w tym przede wszystkim niemieckich. Znajdujemy u autorów niemieckich i takie zdania: „Rozboje nie uchodzą za hańbiące, o ile są dokonywane poza granicami kraju”. Jeszcze jedne słowa, tym razem profesora Ernsta Bergmanna, o tym, że człowiek niemiecki, a naturalnie w jeszcze wyższym stopniu cały lud: „jest naprawdę i prawdziwie Bogiem”[/quote]
Nie obrażaj Pogan katolu. Bo wielu z nas ma konserwatywne poglądy, do tego nie trzeba mieć łatki zepsutego i niedziałającego jak trzeba chrześcijanina. Zbyt wielu z was to ukryci liberałowie a chcecie się uważać za kogoś innego niz jesteście.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tak oszukują na truskawkach. Uważaj przy zakupie
Największym oszustem w sprzedaży truskawek na Dolnym Śląsku jest pewien ukra. A sprzedawcy to druga swołocz. Oszukują na wagach.
Stravberry24h
23:43, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
kiedyś były popularne takie z ruchomym waflem śnieżka czy coś
Żanetta
23:12, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Nie płaciłem składek ZUS ale biorę wysoką emeryturę. Doimy durne polskie owieczki i barany. Amen.
Xsionc
21:29, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23