Blisko 200 osób uczestniczyło w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, która w piątkowy wieczór przeszła alejami Parku Miejskiego w Legnicy.

Anonimowy Gość09:00, 23.03.2019
Nie byłem miałem ciekaweszy przyjemniejszy milszy radosniejszy wieczór każdy lubi co lubi:))
Anonimowy Gość02:00, 23.03.2019
A jak chrześcijaństwo nadaje sens różnym wydarzeniom naszego życia jest w linku pt. " Historia zakazana czyli jak kościół niszczył Polskę"
https://pl-pl.facebook.com/notes/nowy-a ... 487819280/
Niestety, młodzież nie zna historii Kościoła watykańskiego (klechy ukrywają tę historię ) i dlatego bierze udział w różnych szopkach organizowanych przez Watykańczyków.
Anonimowy Gość09:00, 23.03.2019
moje zdanie — zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez katolicki ciemnogrodzki motłoch sterowany przez firmę z Rzymu!
Anonimowy Gość09:00, 23.03.2019
Moim zdaniem, nie ma miejsca na takie rzeczy w przestrzeni publicznej.
Anonimowy Gość09:00, 23.03.2019
[quote="Gość"]moje zdanie — zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez katolicki ciemnogrodzki motłoch sterowany przez firmę z Rzymu![/quote]
Nie, twoje zadanie, to zawłaszczanie przestrzeni publicznej w internecie przez antykatolicką ciemnotę rodem z magla. Mają takie samo prawo robić wartościowe rzeczy, jak ty obrzucać ich.bluzgami.
Anonimowy Gość09:00, 23.03.2019
[quote="Gość"]Moim zdaniem, nie ma miejsca na takie rzeczy w przestrzeni publicznej.[/quote]
Moim zdaniem jest.
Tak samo, jak na inne pokojowe publiczne zgromadzenia.
Anonimowy Gość02:00, 24.03.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"]moje zdanie — zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez katolicki ciemnogrodzki motłoch sterowany przez firmę z Rzymu![/quote]
Nie, twoje zadanie, to zawłaszczanie przestrzeni publicznej w internecie przez antykatolicką ciemnotę rodem z magla. Mają takie samo prawo robić wartościowe rzeczy, jak ty obrzucać ich.bluzgami.[/quote]
Ale budzenie wiewiórek po zmroku w parku i płoszenie innych zwierząt egzaltycznymi modłami to nic wartościowego.
Anonimowy Gość08:00, 24.03.2019
[quote="Gość"]A jak chrześcijaństwo nadaje sens różnym wydarzeniom naszego życia jest w linku pt. " Historia zakazana czyli jak kościół niszczył Polskę"
https://pl-pl.facebook.com/notes/nowy-a ... 487819280/
Niestety, młodzież nie zna historii Kościoła watykańskiego (klechy ukrywają tę historię ) i dlatego bierze udział w różnych szopkach organizowanych przez Watykańczyków.[/quote]
Najważniejsze że ty znasz Te bajki napisane przez lewackich analfabetów
Anonimowy Gość08:00, 24.03.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"][quote="Gość"]moje zdanie — zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez katolicki ciemnogrodzki motłoch sterowany przez firmę z Rzymu![/quote]
Nie, twoje zadanie, to zawłaszczanie przestrzeni publicznej w internecie przez antykatolicką ciemnotę rodem z magla. Mają takie samo prawo robić wartościowe rzeczy, jak ty obrzucać ich.bluzgami.[/quote]
Ale budzenie wiewiórek po zmroku w parku i płoszenie innych zwierząt egzaltycznymi modłami to nic wartościowego.[/quote]
TYPOWE DEBILNE ARGUMENTY LEWACTWA WIEWIÓRKI ŻUCZKI SMOG I TTP ITD
Anonimowy Gość08:00, 24.03.2019
Czego to Watykańczycy nie wymyślą, żeby pokazać się w miejscu publicznym dla dobra swojej zagranicznej firmy (niezgodnie z Biblią)?
Ja, na miejscu rodzica, nie puszczłbym swojego dziecka na jakąś zabawę z klechami z kilku powodów, myślę znanych wszystkim.
Anonimowy Gość12:00, 24.03.2019
[quote="Gość"][quote="Gość"][quote="Gość"][quote="Gość"]moje zdanie — zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez katolicki ciemnogrodzki motłoch sterowany przez firmę z Rzymu![/quote]
Nie, twoje zadanie, to zawłaszczanie przestrzeni publicznej w internecie przez antykatolicką ciemnotę rodem z magla. Mają takie samo prawo robić wartościowe rzeczy, jak ty obrzucać ich.bluzgami.[/quote]
Ale budzenie wiewiórek po zmroku w parku i płoszenie innych zwierząt egzaltycznymi modłami to nic wartościowego.[/quote]
TYPOWE **** ARGUMENTY LEWACTWA WIEWIÓRKI ŻUCZKI SMOG I TTP ITD[/quote]
Wiewiórki, żuczki i smog istnieją naprawdę i mają znaczenie. W przeciwieństwie do pazernej firmy z Rzymu z mitologią hebrajską i ideologią rzymskokatolicką w tle.
Anonimowy Gość01:00, 25.03.2019
Zgadzam się.
Jeżeli chcieli dać świadectwo - lepiej wśród ludzi, w Rynku albo na osiedlach.
Chcieli być sami ze sobą - lepiej w kościele, a jak chcieli przestrzeni, to może na lotnisku.
W pustym o tej porze parku głupie i szkodliwe. Płoszenie zwierząt.
ps.Stadion i kiedyś dyskotekę w tym parku również uważam za barbarzyństwo.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
kiedyś były popularne takie z ruchomym waflem śnieżka czy coś
Żanetta
23:12, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Nie płaciłem składek ZUS ale biorę wysoką emeryturę. Doimy durne polskie owieczki i barany. Amen.
Xsionc
21:29, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23