Były walentynkowe iluminacje, byli zainteresowani niecodzienną iluminacją, był mróz, ale byli i chętni, którzy fotografowali się na tle pełzających po ścianach Ratusza sercach.

Nie brakowało też spacerowiczów, którzy robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Walentynki, święto, które przywędrowało do Polski z zachodu, nie przez wszystkich jest celebrowane, przez niektórych Polaków wręcz piętnowane. Na pewno jednak wszyscy zakochani w tym dniu w sposób szczególny wyznają sobie uczucie. Być może pamiątkowe zdjęcia spod Ratusza będą mogli w przyszłości wspólnie oglądać, wspominając z rozrzewnieniem mroźny wieczór pełen ognia i żaru miłości. Życzymy oby trwała jak najdłużej.[FOTORELACJA]17179[/FOTORELACJA]

Anonimowy Gość07:00, 14.02.2021
Marnie to wyszło. Zerowe zainteresowanie mówi wszystko o tym romantyzmie
Anonimowy Gość08:00, 14.02.2021
PRZEWIETRZYĆ TEN RATUSZ CZUĆ ZGNILIZNE
Anonimowy Gość08:00, 14.02.2021
Wygląda jak dom publiczny
Anonimowy Gość08:00, 14.02.2021
szkoda, że nie wiedziałam ?jest zimno ale gdyby było wcześniej napisane to więcej ludzi by wyszło tam na spacer.
Anonimowy Gość08:00, 14.02.2021
Ulice i chodniki już posprzątali? Dziury w ulicach połatane? Nie wiem jak dostać się do zamkniętego ratusza, to chociaż bym na elewację popatrzył. Krzak nie chce z okna pomachać!
Anonimowy Gość09:00, 14.02.2021
[quote="Gość"]Wygląda jak dom publiczny[/quote]
Rzeczywiście . "Walentynki " kojarzą się z czerwonym kolorem miłości , czerwoną różą, czerwonym sercem ...A fiolet to raczej na pewno daje skojarzenia nazwijmy to - "zakochanych inaczej" ...No ale jeżeli to wymysł naszych "wspaniałych" urzędników to nie ma się czemu dziwić ....
Anonimowy Gość09:00, 14.02.2021
[quote="gościu"][quote="Gość"]Wygląda jak dom publiczny[/quote]
Rzeczywiście . "Walentynki " kojarzą się z czerwonym kolorem miłości , czerwoną różą, czerwonym sercem ...A fiolet to raczej na pewno daje skojarzenia nazwijmy to - "zakochanych inaczej" ...No ale jeżeli to wymysł naszych "wspaniałych" urzędników to nie ma się czemu dziwić ....[/quote]
Dziadek ma skojarzenia czerwieni jak swego czasu Komorowski dla biało-czerwonej.
Anonimowy Gość09:00, 14.02.2021
W tym oświetleniu ratusz kojarzy się z Różową Landryną.
Anonimowy Gość09:00, 14.02.2021
To chyba było urządzenie laserowe miernej jakości.
Dlaczego nie były wyświetlane jakieś napisy, walentynkowe życzenia i ciekawsze obrazki niż rozmazane serca?
Tak oświelony budynek bardziej się kojarzy z domem publicznym niz ratuszem.
Anonimowy Gość09:00, 14.02.2021
[quote="Gość"]To chyba było urządzenie laserowe miernej jakości.
Dlaczego nie były wyświetlane jakieś napisy, walentynkowe życzenia i ciekawsze obrazki niż rozmazane serca?
Tak oświelony budynek bardziej się kojarzy z domem publicznym niz ratuszem.[/quote]
Może pomysłodawcy zależało by takie skojarzenie jednoznacznie wywołać. Udało się. Krzak może przez swoje tuby obwieścić sukces.
Anonimowy Gość09:00, 14.02.2021
[quote="Gość"]Wygląda jak dom publiczny[/quote]
Coś jest na rzeczy z tą kolorystyką.
Anonimowy Gość05:00, 15.02.2021
A przed ratuszem były pustki. Pieniądze wyrzucone w zimową breję. Nie swoje.
Anonimowy Gość06:00, 15.02.2021
Amsterdam?
Anonimowy Gość06:00, 15.02.2021
Dno! Opalony ty bucu!
Anonimowy Gość07:00, 15.02.2021
[quote="Gość"]A fiolet to raczej na pewno daje skojarzenia nazwijmy to - "zakochanych inaczej" ...No ale jeżeli to wymysł naszych "wspaniałych" urzędników to nie ma się czemu dziwić ....[/quote]
[/quote]
Mój sąsiad prowadzi gospodarstwo nazwijmy to tak wspólnie z przyjacielem, nie mylić z prowokatorami w pawich piórach na paradach. Daleko mu i temu drugiemu od róży czy fioletów. W sumie żeby nie mieszkali ponad 10 lat w tej kamienicy to ciężko było by się domyśleć. Warto zgasić czasem telewizor.
Anonimowy Gość07:00, 15.02.2021
Pomysł jak najbardziej OK. Szkoda, że słabo nagłośniony.
Anonimowy Gość09:00, 15.02.2021
A budynek Akademii Rycerskiej na odcinku ulicy Chojnowskiej, w godzinach wieczornych, wygląda jak opuszczona rudera. W nocy jest tam ciemno, ponuro i niebezpiecznie a to przecież centrum miasta. Akademia Rycerska była remontowana przeszło 20 lat za grube miliony, a w tym mroku wygląda mała atrakcyjnie. A tak niewiele trzeba.
Anonimowy Gość09:00, 15.02.2021
Hahaha...
"Władca kiczu o tandety" nie zawiódł!
Ile te badziewie kosztowało podatników?
Żenadje :)
Anonimowy Gość11:00, 15.02.2021
Ten kto to wymyślił powinien dostać sromotnego plaskacza w głupi ryj. Ośmieszanie wizerunku ratusza, kiczowate i tandetne to. Pomysł straszny - kto to wymyślił? proszę o ujawnienie osób które się pod tym podpisały.
Anonimowy Gość12:00, 15.02.2021
No tak elegancko!!
Jak klub nocny.
Anonimowy Gość12:00, 15.02.2021
[quote="NnN"]No tak elegancko!!
Jak klub nocny.[/quote]
Czyli właściwa iluminacja na właściwym obiekcie... hahahahaha
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Nie tylko na Młynarskiej odcięli gaz na Jaworzyńskiej również,od 11 czerwca jesteśmy bez ciepłej wody i gotowania, nie uzgodnili ze wspólnotą, swoją część poza budynkiem zrobili ,zakręcili i mają gdzieś, wspólnota w ciągu jednej doby przeprowadziła szczelność, oni myślą że tylko oni pracują. Oczywiście gaz to poważna sprawa ale organizacyjnie można to lepiej ogarnąć. Małe dzieci,ludzie po zabiegach , WSTYD dla gazowni.
Wkurzeni
19:55, 2026-06-23