Za nami wyjątkowe wydarzenia towarzyszące wystawie „Czerwona nitka” w Galerii Sztuki w Legnicy. W piątek, 7 marca, mieszkańcy wzięli udział w happeningu „Tkanie pajęczyny”, tworząc instalację z kolorowych włóczek – symbol pozytywnej energii i dobrych myśli.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"21621"}
Następnie odbyło się spotkanie autorskie z Ewą Cieniak, które wzbogaciła psychoterapeutycznym komentarzem Katarzyna Kaźmierczak-Przybyła ze Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych, realizatorka licznych projektów terapeutycznych i psychoedukacyjnych. W przestrzeni wypełnionej wielkoformatowymi haftami uczestnicy rozmawiali o terapeutycznej mocy sztuki, problemie depresji oraz sposobach wspierania osób dotkniętych tą chorobą.
Piątkowe wydarzenia stanowiły kontynuację wcześniejszych działań wokół wystawy, takich jak haftowanie portretów oraz tworzenie patchworku z pozytywnymi przesłaniami. Ekspozycję „Czerwona nitka” można oglądać w Galerii Sztuki do 16 marca.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Nie płaciłem składek ZUS ale biorę wysoką emeryturę. Doimy durne polskie owieczki i barany. Amen.
Xsionc
21:29, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23