Przez trzy godziny legnicką publiczność rozśmieszały kabarety Słuchajcie i Łowcy.B. Kabaret z Cieszyna przywiózł kilka nowych skeczy, które grupa chciała przetestować w Legnicy.

Po godzinie na scenie pojawili się "Łowcy.B". Kabaret znany jest z tego, że prezentuje nieco absurdalny humor. Scenicznym liderem grupy jest Mariusz Kałamaga zwany Basenem. Oprócz niego w grupie są: Bartosz Góra "Góra", Bartosz Gajda "Prymus", Sławek Szczęch "Zlew", Paweł Pindur "Zakleszcz", Maciej Szczęch "Maćkowy potwór".
Inspirację do skeczy czerpią z autentycznych historii. Legnicka publiczność mogła zobaczyć chociażby skecz Szczypiorek, który wydarzył się na jednym z bytomskich osiedli. Pointa tej historii rozbawiła widzów do łez.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1738"}
Był również kawałek dobrego gospel, podczas którego kabareciarze uświadomili widzom, że to nie pieniądze są w życiu najważniejsze, a oprócz tego pojawiło się kilka nowych kawałków, które są dopiero wypróbowywane. Mariusz Kałamaga zapytany przez nas jak publiczność reagowała na nowe skecze powiedział bez wahania, że jest zadowolony.
Po występie fani spotkali się pod sceną by zrobić pamiątkowe zdjęcia z Łowcami oraz poprosić o autograf.


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Nie tylko na Młynarskiej odcięli gaz na Jaworzyńskiej również,od 11 czerwca jesteśmy bez ciepłej wody i gotowania, nie uzgodnili ze wspólnotą, swoją część poza budynkiem zrobili ,zakręcili i mają gdzieś, wspólnota w ciągu jednej doby przeprowadziła szczelność, oni myślą że tylko oni pracują. Oczywiście gaz to poważna sprawa ale organizacyjnie można to lepiej ogarnąć. Małe dzieci,ludzie po zabiegach , WSTYD dla gazowni.
Wkurzeni
19:55, 2026-06-23