W SDK "Kopernik", kilkadziesiąt osób bawiło się na Andrzejkach przy dźwiękach legnickiego zespołu Akcent. Uczestnicy zabawy tańczyli, brali udział w konkursach, ale nie obyło się bez niespodzianki.

Po kilku tanecznych kawałkach, na kilkudziesięciu uczestników Andrzejek czekały konkursy. - Zapraszam do siebie wszystkich Andrzejów obecnych na sali - zachęcała Elżbieta Chucholska, organizatorka zabawy. Pod sceną muzyczną pojawił się jeden Andrzej, do którego po chwili dołączyła partnerka. Były życzenia, a także namiętne pocałunki i pierwszy taniec. [FOTORELACJA]5542[/FOTORELACJA]
Pomysłodawczyni Andrzejek zaprosiła do zabawy także wszystkie obecne panny. Zgodnie z polskim zwyczajem, panna wracająca do domu z imprezy andrzejkowej, liczyła drewniane deski w płocie. Wszystko po to, by przekonać się, czy wyjdzie za mąż. Nie obyło się bez niespodzianki. Jeden z panów zamówił pocztą kwiatową bukiet dla swojej przyjaciółki. Być może to cichy wielbiciel, który w ten wyjątkowy sposób chciał powiedzieć o swoim uczuciu?
Organizatorzy w zanadrzu mieli sporo ciekawych konkursów, którymi sypali jak z rękawa. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Nie płaciłem składek ZUS ale biorę wysoką emeryturę. Doimy durne polskie owieczki i barany. Amen.
Xsionc
21:29, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23