W Spiżarni ruszył projekt Freestage. Na pierwszy rzut na scenie wystąpili: Oblivion, No Mercy, Guardian of Death. W klubie muzycznym zagościł klimat grim metal połączony z hard rockiem.

Oblivion to grupa death metalowa założona w 2007 roku. Od samego początku jej trzon stanowią Aleksander "Olo" Ziora (gitara, wokal), Rafał "Raffson" Magon (bass), Marcin "Sieka" Sieczka (gitara) i Joanna "Asko" Gumulak. Aktualnie artyści przygotowują się do koncertowania w całej Polsce. Trasa ma promować ich najnowszy album. Muzycy mają świetny kontakt w publicznością, co także było widoczne na koncercie w Legnicy.
Drugi w kolejności zagrał death metalowy zespół No Mercy z Lubina. Na koniec wystąpili Guardian of Death.
Freestage to próba stworzenia miejsca na występy mniej znanych grup, nie tylko tych z Legnicy. Mają więcej czasu na zaprezentowanie się niż w trakcie supportów. Koncerty cyklicznie będą odbywać się w Spiżarni. [FOTORELACJA]5543[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Nie płaciłem składek ZUS ale biorę wysoką emeryturę. Doimy durne polskie owieczki i barany. Amen.
Xsionc
21:29, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23