W Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy zakończył się VI Turniej Wiedzy Ekologicznej „Dzieje Ziemi”.

- Wielką przyjemnością było oglądanie was w akcji, kiedy z tak dużym zaangażowaniem podejmowaliście się kolejnych konkursowych zadań. Cieszę się, że nasi młodzi ekolodzy chcą brać udział w takich turniejach i dobrze się na nich czują, prezentując swoją wiedzę. To jest takie małe przygotowanie do dorosłego życia i poważnych egzaminów, które w przyszłości stoją przed każdym człowiekiem. Mam nadzieję, że za rok również weźmiecie w tym konkursie udział – mówiła Anna Gątowska, dyrektor Legnickiej Biblioteki Publicznej. [FOTORELACJA]5563[/FOTORELACJA]
Wykorzystywanie na co dzień wiedzy o dziejach Ziemi oraz popularyzacja literatury o tej tematyce były głównymi założeniami Turnieju, zorganizowanego przez Ekobibliotekę, czyli Ośrodek Informacji Ekologicznej Legnickiej Biblioteki Publicznej.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
W PRL ponad 3 tyś księży współpracowało z SB.
Xsionc
18:26, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Lubiem brać w kakao. Zwłaszcza od księdza proboszcza.
Hejter z kupą zamias
18:24, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Donosiłem na kolegów i pis dał mi wysoką emeryturę a teraz koalicja demokratyczna i Tusk chcą mi ją zabrać. Dranstwo.
Pisior
18:22, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Mam 5 cm prącie i dlatego lubiem z psami. Tylko psy i Kłocko. Jerzdzem tam iter Siti. Hwała kamili l!
.....
18:14, 2026-06-23