To, co najlepsze z polskiego jazzu zaprezentowali podczas lutowego Witelon Jam Session stali, sprawdzeni muzycy pod wodzą Jarka Dąbrowskiego i Łukasza Kłosa. Koncert jak zawsze odbył się w akademiku PWSZ.

Wszystko zawarte w utworach polskich kompozytorów jazzowych, Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, Zbigniewa Namysłowskiego czy Zbigniewa Namysłowskiego. Jak ciepły balsam rozlewały się po ciele dźwięki utworów mistrza Komedy, kompozytora światowego formatu, który do swojego bardzo subtelnie wysublimowanego muzycznego świata potrafił wciągnąć każdego, komu słuchanie muzyki sprawia choć trochę przyjemności.
Legniczanie kochają jazz, to nie ulega wątpliwości, sala koncertowa w akademiku zawsze jest pełna. Kiedy „dostają” go od muzyków, którzy całe serce i dusze tej muzyce poświęcają, nie może być inaczej.[FOTORELACJA]10846[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Gdyby były wtedy zwiazki zawodowe to robotnicy i robotnice dostali by podwyżki a zakłady pracowały by do dziś
nie udało się
16:12, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Na tym zdjęciu widać rodzaj klimatyzacji
całkiem spoko
16:11, 2026-06-25
Mistrzowski występ Antoniego Szymańskiego
Brawo Antoni, Gratulacje dla Pani Nauczycielki. Moje drogie szkolne dzieci (Oleńko i Andrzeju) gratuluję tak uzdolnionego syna. Mają to po Dziadkach. Pozdrawiam AG
AG
16:11, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
A ja tam bardzo lubie jeździć, na Rzeczypospolitej światła, a tam dwa razy podskoczysz na spowalniaczu i jesteś w okolicy lotniska, duża oszczędność czasu. Świetna inwestycja!! Polecam i zapraszam do skorzystania.
Eska
16:03, 2026-06-25