Duet Nikola Warda & Marcin Gołda to kolejni artyści, którzy wystąpili w ramach cyklu Vincero z muzyką i poezją. W repertuarze znalazły się zarówno miłosne ballady i rockowe standardy.

Bohaterką pierwszego wieczoru, który odbył się miesiąc temu była Patrycja Kamola, która zaprezentowała walentynkowy repertuar. Tym razem scena należała do młodziutkiej Nikoli Wardy i Marcina Gołdy, który towarzyszył jej na gitarze.
Nikola od kilku lat zdobywa polską scenę muzyczną. Ma za sobą występy w kilku muzycznych talent show. Występuje gościnnie z formacją Farben Lehre, mogliśmy zobaczyć ich wspólny występ podczas Święta Legnicy czy też przy okazji koncertu formacji w Spiżarni. Młoda wokalistka dobrze czuje się właściwie w każdym repertuarze. W Rest Cafe Vincero zaśpiewała rockowe i jazzowe standardy oraz spokojne miłosne ballady. Pełna po raz kolejny sala restauracji niezbicie dowodzi, że największa legnicka sypialnia głodna jest kontaktu ze sztuką, a pomysł właścicieli strzałem w dziesiątkę. Kolejne spotkanie już w kwietniu.[FOTORELACJA]10914[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Nie płaciłem składek ZUS ale biorę wysoką emeryturę. Doimy durne polskie owieczki i barany. Amen.
Xsionc
21:29, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23