Najlepsze z najlepszych skecze jakie powstały w ciągu piętnastu lat działalności, zaprezentowali w Legnicy satyrycy z kabaretu Neo - Nówka.


Ale dopóki potrafimy śmiać się z samych siebie, a potrafimy, zważywszy na gromkie salwy śmiechu, które odbijały się od ścian hali sportowej, jesteśmy zdrowi. Panie i panowie chapeau bas, a Neo – Nówce dziękujemy za dobrą zabawę. Wracajcie do Legnicy jak najczęściej, bo jak się bawić to ze starym, dobrym i sprawdzonym towarzystwem.[FOTORELACJA]10934[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
W PRL ponad 3 tyś księży współpracowało z SB.
Xsionc
18:26, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Lubiem brać w kakao. Zwłaszcza od księdza proboszcza.
Hejter z kupą zamias
18:24, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Donosiłem na kolegów i pis dał mi wysoką emeryturę a teraz koalicja demokratyczna i Tusk chcą mi ją zabrać. Dranstwo.
Pisior
18:22, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Mam 5 cm prącie i dlatego lubiem z psami. Tylko psy i Kłocko. Jerzdzem tam iter Siti. Hwała kamili l!
.....
18:14, 2026-06-23