Ostatnim wykonawcą tegorocznego maratonu koncertowego w ramach Święta Legnicy był zespół Strachy Na Lachy, który zaprezentował publice swoje największe przeboje.
Zespół gościł w Legnicy już kilka razy. Wrócił po raz kolejny ze starymi przebojami oraz dawką nowej twórczości i energii, którą prekazał swoim fanom.
- Legnicę wspominam bardzo dobrze, bo tu zagrałem pierwszy koncert w 2010 roku w legnickim teatre podczas Portu Legnica - mówił dziennikarzom Grabaż.
Strachy Na Lachy to formacja powołana przez Grabaża i Kozaka - założycieli Pidżamy Porno.
[FOTORELACJA]11457[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24