Koncertem zespołu Trzecia Godzina Dnia rozpoczęła się legnicka część Światowych Dni Młodzieży. Oprócz TGD wystąpiły zespoły Play&Pray, 40 Synów i 30 Wnuków Jeżdżących na 70 Oślętach.

W Legnicy przy organizacji ŚDM pracuje ponad 120 wolontariuszy, a ponad 200 rodzin przyjmie młodzież ze świata, która przyjedzie na spotkanie. Właśnie dla nich, choć nie tylko, przygotowany został koncert, który odbył się na placu przed kościołem Matki Bożej Królowej Polski i w samej świątyni.
Na specjalnie przygotowanej scenie przy kościele wystąpili Play&Pray oraz 40 Synów i 30 Wnuków Jeżdżących na 70 Oślętach. Kulminacyjnym punktem był koncert pop – gospelowego zespołu Trzeci Godzina Dnia.
- Zespół pokazał swoją wysoką klasę artystyczną. Koncert przerodził się w niezwykłe spotkanie modlitewne. Rozmawiałem po koncercie z członkami zespołu. Byli głęboko wzruszeni. Podniosły nastrój sprawił, że wielu z nich płakało podczas występu. Atmosfera udzieliła się wielu uczestnikom koncertu, którzy bardzo mocno przeżyli spotkanie z zespołem – mówi Ryszard Wołowski, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski.
- Myślę, że to było piękne rozpoczęcie legnickiej części ŚDM. Koncert bowiem uwielbieniem Pana Boga, ale także podziękowaniem dla wszystkich zaangażowanych w ich organizację.[FOTORELACJA]11524[/FOTORELACJA][FOTORELACJA]11515[/FOTORELACJA]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Nie tylko na Młynarskiej odcięli gaz na Jaworzyńskiej również,od 11 czerwca jesteśmy bez ciepłej wody i gotowania, nie uzgodnili ze wspólnotą, swoją część poza budynkiem zrobili ,zakręcili i mają gdzieś, wspólnota w ciągu jednej doby przeprowadziła szczelność, oni myślą że tylko oni pracują. Oczywiście gaz to poważna sprawa ale organizacyjnie można to lepiej ogarnąć. Małe dzieci,ludzie po zabiegach , WSTYD dla gazowni.
Wkurzeni
19:55, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Czemu jeszcze nie wykopano truchła nazistowskiego zbrodniarza i petofila bandery z cmentarza w Monachium? Przecież to ścierwo powinno być wykopane i wywalone do Izary. Tam są pielgrzymki nazioli z okrajiny.
NiebaćUPA
19:46, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
eZUS, nie marnować papieru.
Promocja
19:44, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
To taniutko bo działaczki ukraińskie to gałkę oferują za 50 zł!
BanderaCfel
19:43, 2026-06-23