Blackberry Brothers i Bartosz Bradtke wystąpili w kolejnym z cyklu koncercie „Dżemor”, który odbył się w Caffe Modjeska.

- Staramy się ożywić rynek nie tylko dżemorem. Raz w tygodniu, w czwartki odbywa się „Granie w oknie”. To kolejna propozycja, skierowana w dużej mierze do miłośników jazzu. Staramy się urozmaicać repertuar, chcemy żeby co tydzień działo się coś innego, aczkolwiek, w czwartki stawiamy na muzykę instrumentalną.
W piątkowej edycji wystąpili Bartosz Bradtke i Blackberry Brothers. Miał być też dżem, ale skończyło się na wspólnym jammowaniu. Gwiazdą czwartkowej imprezy byli niezaprzeczalnie muzycy z Wrocławia czyli Blackberry Brothers. Formacja założona została w 2015 roku przez braci Bartka i Kubę Jeżyna. Grają rocka i bluesa. W ich muzyce daje się słyszeć także nutkę jazzu, soulu i funky. Z pewnością jest w niej sporo „dżemu”.
Już w najbliższy czwartek w oknie Caffe Modjeska na saksofonie zagra Mirosław Sanecki, któremu na fortepianie towarzyszyć będzie Konrad Stankiewicz. Warto dodać, że miłośnicy szczypiorniaka znają Saneckiego, raczej jako trenera piłki ręcznej.[FOTORELACJA]11537[/FOTORELACJA]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rowerowy łącznik coraz bliżej
fajna ścieżka będzie, tylko żeby tam się piesi nie kręcili
Kolarz
11:57, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Ty, zawistny wyrobniku bez szkoły, jesteś tylko od łopaty. Możesz jedynie pluć jadem z zawiści. Oni mają łby na karkach i coś osiągnęli. A ty? No właśnie...
Do .....
11:44, 2026-06-23
Tydzień kontroli pokazał, kto nadal igra z prawem
Jak premier Tusk publicznie w TV gada: Prawo jest takie jakie my uznajemy za słuszne. To posłuszny naród stosuje tą zasadę ogłoszoną przez najwyższego funkcjonariusza publicznego w III RP. Mamy bardzo posłusznych obywateli :) ,, to chyba dobrze :) ??
Piotr
11:42, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Zarząd starostwa powiatowego do spraw wręczania kwiatów, przecinania wstęg i klęczenia mszach.
......
11:33, 2026-06-23