Hotel Qubus uroczyście przyjął swoich gości urodzinowych. W czwartkowy wieczór rozchodził się po nim zapach popisowych dań szefa kuchni, na scenie miały miejsce występy gwiazd i podziękowania dla partnerów.

Jubilat nie tylko zbierał gratulacje i prezenty, ale także je rozdawał. Podziękowania za współpracę trafiły do legnickiego urzędu miasta i Legnickiego Centrum Kultury. Kilkanaście firm otrzymało statuetki najlepszych kontrahentów. Nie zabrakło też życzeń dla „piętnastolatka”.
Całość uświetniły występy Michaliny Maruniak i Piotra Pręgowskiego. Szefowie kuchni i barmani zadbali o pełną doznań smakowych ucztę dla podniebienia.
Piętnaście lat hotelu Qubus to piętnaście lat ciężkiej pracy, ale i sukcesów. Hotel w tym czasie przyjął ponad 600 tysięcy gości. Dodajmy, że można w nim nie tylko przenocować. Piękne i przestronne sale są ulubionymi miejscami nowożeńców, którzy właśnie tam wyprawiają swoje przyjęcia weselne. Qubus to także restauracja i pub irlandzki, w którym spotykają się kibice, by wspólnie oglądać wydarzenia sportowe.
W hotelu znajduje sę także centrum konferencyjne, jedno z największych i najlepiej wyposażonych na Dolnym Śląsku. Wszystkie sale mają pełne obłożenie, spotykają się w nich biznesmeni, odbywają szkolenia, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.
Pozostaje tylko życzyć kolejnych rocznic i kolejnych sukcesów. Co niniejszym czynimy.[FOTORELACJA]12897[/FOTORELACJA]


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Legsad powodem dziecięcej radości w Krotoszycach
A dlaczego wycofali się ze sponsorowania Błękitnych Kościelec i wycofali drużynę z IV ligi?
Tadzio
09:38, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Polscy politycy od prawicy po lewicę, razem z tymi w sutannach, walczą z kultem ukraińskich nacjonalistów z UPA. Ale ta wrażliwość historyczna ma jednostronny wymiar, bo jednocześnie czczą żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, partyjne wojsko przedwojennego faszystowskiego Obozu Narodowo-Radykalnego, które współpracowało z hitlerowcami i mordowało Ukraińców. Zasadnicza różnica między NSZ a UPA to skala mordów. Dlaczego o tym się nie mówi? Z powodu zakłamanej polskiej polityki historycznej?
Ron
09:36, 2026-06-23
Michelin docenił Villę Gretę z Dobkowa
Uwielbiam tam wpadac pare razy do roku
Rewelacyjne miejsce
09:23, 2026-06-23
Wjazdowa idzie do remontu
Zabierają się za odcinek który nie wymaga jakichkolwiek prac no ale jest w centrum chyba dla tego. A nik nie popatrzy na ul Głogowska konkretnie skrzyżowanie gdzie niedługo trzeba będzie jeździć quadami bo inaczej nie da rady. Ulica która przejęła cały ciężar objazdówprzy każdym remoncie ul Leszczyńskiej najpierw most potem resztę nie wspomnę oczywiście o całej infrastrukturze skrzyżowania przy Ocenie Aldi i Gazowni. A dalej co ze Słubicka gdzie po każdorazowych deszczach stoją jeziora na drodze z kostki przy krawężnikach i dalej archaiczna ostatnia taka wiata przystankowa w legnicy przy tejże ulicy. Czy Pólnocna część miasta ma być zachowana w stylu skansen ?
JFK
08:01, 2026-06-23