Po raz dziewiętnasty pary taneczne z całej Polski walczyły o puchar burmistrz Prochowic. Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego już tradycyjnie odbył się 11 listopada.

Turniej odbywał się w dwóch blokach tanecznych. W pierwszym uczestniczyły pary dziecięce oraz młodzieżowe, w drugim tańczyły pary dorosłe i seniorskie powyżej 45 roku życia. Publiczność mogła oklaskiwać tancerzy podziwiając w ich wykonaniu pięciu tańców standardowych. Były to: walc angielski, tango, walc wiedeński, fokstrot oraz quickstep. Tancerze pokazali także kunszt w pięciu tańcach latynoamerykańskich, czyli cha-cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive. Zwycięskie pary otrzymały medale oraz puchary z rąk burmistrza Prochowic Alicji Sielickiej.
Wśród tancerzy nie zabrakło reprezentantów gospodarzy Klubu Tańca Towarzyskiego „IMPULS” Prochowice. Pełne wyniki turnieju. [FOTORELACJA]13589[/FOTORELACJA]
::video{"type":"single","item":"6158"}
::video{"type":"single","item":"6167"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24