Na rowerach, hulajnogach, deskorolkach i rolkach ulicami miasta przejechali przez miasto legniczanie w słoneczny niedzielny poranek. Ruszyli spod pomnika śpiącego lwa w Parku Miejskim, rajd zakończyli przy Skateparku, gdzie rozpoczęły się Mistrzostwa Legnicy na Skateparku 2021.

Przejechali Aleją Orła Białego, ulicami Wrocławską, II Armii Wojska Polskiego. Przy Szkole Podstawowej nr 6 dołączyli pozostali uczestnicy rajdu i wszyscy wspólnie pokonali ostatni odcinek trasy Aleją Piłsudskiego kończąc zabawę przy Skateparku.
Tam rozpoczęła się kolejna zabawa, Mistrzostwa Legnicy na Skateparku 2021, w której wszyscy także mogli wziąć udział.[FOTORELACJA]17800[/FOTORELACJA] [FOTORELACJA]17797[/FOTORELACJA] [FOTORELACJA]17799[/FOTORELACJA]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Synoptycy ostrzegają przed gwałtownymi burzami
Więcej paniki niż efektu. Trochę po błyskało , po grzmiało troszkę po padało i po wszystkim .
Czepic
10:52, 2026-06-22
Ale to był weekend. Zobaczcie nasze fotorelacje
Zmokłam na deszczu. Takie były atrakcje. Wiatr i deszcz w wydaniu legnickim .
nie było OK
10:48, 2026-06-22
Bilans burzowej nocy: zalania i powalone drzewa
Gumińskiego dalej zalewa czy stał sieć cud?
Bhfds
09:54, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
Kto był w Chinach i wraca do Legnicy wie że można zatrzymać miasto na hamulcu na całe dekady. Legniczanie żyją w mieście które stoi na hamulcu. Tu poprawia sie poprawki innych myśląc że coś to da
szarość
09:52, 2026-06-22