Uroczystą Szkolną Galą Wolontariatu uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Wojska Polskiego - Gimnazjum nr 3 zakończyli projekt edukacyjny „Pomagamy. Mały wolontariat”.

Dziś „Łysy”, czyli Piotrowski, jest znanym działaczem społecznym, szefuje Stowarzyszeniu Kibice Razem Miedź Legnica, Klub Kibiców Niepełnosprawnych, w jego rękach jest także działalność komitetu społecznego „Skorupiakom mówimy NIE!”. Jest organizatorem wielu akcji charytatywnych i szczytnych zbiórek.
Uczniowie podczas gali w obecności gości przedstawili działania szkolnego wolontariatu i koła TPD oraz przekazali karmę dla zwierząt.
- W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Pomagamy. Mały wolontariat”, nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi organizacjami pozarządowymi i fundacjami. Celem projektu bowiem było bowiem aktywne uczestnictwo naszych podopiecznych w akcjach organizowanych przez te instytucje – tłumaczy Małgorzata Kraszewska, nauczycielka, opiekunka uczniów i koordynatorka projektu.
- Nawiązaliśmy na przykład współpracę z Fundacją Rak'n'Roll, wspomagaliśmy działania schroniska dla bezdomnych zwierząt. Członkowie szkolnego koła wolontariatu działające przy kole TPD, przez cały rok organizowali zbiórki, pomagali w hospicjum, domu seniora.
Opiekunkami szkolnego koła wolontariatu są Bożena Miktus i Bogumiła Słomczyńska. Niewątpliwą atrakcją gali był wielbłąd, którego przywiózł ze sobą jeden z gości.[FOTORELACJA]14078[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość04:00, 07.04.2018
Szkoda, ze nie są modne pozytywne wyniki matury czy wyniki egzaminów zawodowych
Anonimowy Gość08:00, 07.04.2018
Fajne i dobre te dzieciaki z gimnazjum a tak nimi straszyli. Szkoda, ze likwidują gimnazja
Anonimowy Gość07:00, 10.04.2018
"budowlańcy" , tylko mniej przeklinajcie. Bo jak się przechodzi koło waszej szkoły to aż uszy puchną.
Anonimowy Gość11:00, 10.04.2018
[quote="Gość"]"budowlańcy" , tylko mniej przeklinajcie. Bo jak się przechodzi koło waszej szkoły to aż uszy puchną.[/quote]
To przejdź na drugą stronę ulicy
Anonimowy Gość08:00, 11.04.2018
A może ty się przenieś pod budkę z piwem zamiast chodzić do szkoły.
Anonimowy Gość12:00, 12.04.2018
[quote="Gość"]"budowlańcy" , tylko mniej przeklinajcie. Bo jak się przechodzi koło waszej szkoły to aż uszy puchną.[/quote]
wprawiają się w rozmowach tak jak w prawdziwej pracy na budowach
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Piekarnia ze Ścinawy z dotacją od LSSE
pieczywo bardzo słabej jakości.... kruche, nieciekawe w smaku, dlatego ja już nie kupuję u nich w budzie, jeżdżę 10km w jedną stronę gdzie chleb jest dalej jak chleb-a wyroby przemysłowe są w każdym dino i biedrze.
janko piekarz
09:40, 2026-06-28
W której rubryce radni wpisali diety?
Buda, kablarzu! Gul skacze??
Do Orest
08:46, 2026-06-28
Piekarnia ze Ścinawy z dotacją od LSSE
Czy kupiom wyciskarke do soku? I lavaze?
......
08:13, 2026-06-28
W której rubryce radni wpisali diety?
Warto zobaczyć oświadczenia majątkowe radnych z poprzedniej kadencji. Szczególną uwagę zwracają oświadczenia radnej Krzeszewskiej. Też idzie o ukryte przychody.
Orest
01:02, 2026-06-28