Gosia Baczyńska oceniała dokonania młodych projektantów. Krzysztof Ibisz poprowadził show, podczas którego nie tylko wręczał nagrody, ale również doskonale zabawiał publiczność.
Przez trzy dni kilkudziesięciu adeptów wizażu, modelingu, fryzjerstwa i projektowania odzieży intensywnie szkoliło się pod okiem profesjonalistów. W niedzielę podczas finałowej gali zwycięzcy poszczególnych kategorii odebrali puchary, dyplomy i nagrody. Do Legnicy przyjechał w tym dniu Krzysztof Ibisz. To z jego rąk laureaci odbierali nagrody.
Podczas pierwszego dnia odbyły się mistrzostwa wizażu. Każda z uczestniczek miała za zadanie wykonanie awangardowego makijażu. Najlepiej ta sztuka udała się Agacie Czuban, która tym samym została zwyciężczynią konkursu.
W drugim dniu o palmę pierwszeństwa i tytuł najlepszej modelki walczyło 12 legniczanek. Zwycięstwo odniosła Ania Taczyńska, kolejne miejsca zajęły Eliza Wesołowska i Karolina Dyduk.
Trzeci dzień należał do mistrzów grzebienia. Najlepszy w Otwartym Konkursie Fryzjerskim okazał się Daniel Rzepa. Daniel został też uznany przez uczestników za najsympatyczniejszą osobę 2 Akademii Piękna.
W niedzielę podczas wielkiej finałowej gali wszyscy otrzymali puchary i nagrody niespodzianki z rąk Krzysztofa Ibisza zaproszonego specjalnie na tę uroczystość. [FOTORELACJA]1724[/FOTORELACJA]
Podczas gali odbył się także finał 8 Ogólnopolskiego Konkursu dla Projektantów odzieży. Zebrani mieli okazję zobaczyć trzy finałowe kolekcje młodych obiecujących adeptów tego zawodu. Jako pierwsza swoją kolekcję barokową zaprezentowała Sylwia Sloch z Kielc. Jako druga została zaprezentowana kolekcja sukien ślubnych autorstwa Piotra Janickiego, triumfatora ubiegłorocznego konkursu. Jako trzecią obejrzeliśmy szaro – białą kolekcję Justyny Miller z Kielc. Gościem honorowym i przewodniczącą jury była znana projektantka Gosia Baczyńska. Jury pod jej przewodnictwem przyznało dwa równo rzędne drugie miejsca Sylwii Sloch i Piotrowi Janickiemu. Statuetkę prezydenta Legnicy i mistrzowski tytuł zdobyła Justyna Miller. Statuetkę wręczył jej prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tak oszukują na truskawkach. Uważaj przy zakupie
Największym oszustem w sprzedaży truskawek na Dolnym Śląsku jest pewien ukra. A sprzedawcy to druga swołocz. Oszukują na wagach.
Stravberry24h
23:43, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
kiedyś były popularne takie z ruchomym waflem śnieżka czy coś
Żanetta
23:12, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Nie płaciłem składek ZUS ale biorę wysoką emeryturę. Doimy durne polskie owieczki i barany. Amen.
Xsionc
21:29, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23