Śpiew, taniec, kabaret i szalona zabawa była udziałem mieszkanek Prochowic z okazji tegorocznego Dnia Kobiet. Szalona impreza odbyła się w sobotę w sali Prochowickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Tym razem na scenie wystąpili między innymi Chór Dnia Jednego, kabaret RH+, nauczyciele z miejskiego przedszkola i Szkoły Podstawowej nr 2 oraz prochowicki kolejny raz Elvis Presley. Gwiazdą wieczoru był jednak Mirek Bieliński, powracający na scenę w POKiSie po 40 latach.[FOTORELACJA]15316[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24