Liczący kilka tysięcy artykułów asortyment na liczącej blisko tysiąc metrów powierzchni znajdą legniczanie w nowo otwartym sklepie sieci Sinsay w Galerii Ferio otwartym w sobotę 27 lutego.


Największym działem w legnickim Sinsay jest dział dziecięcy ale i dział kobiecy jest nieźle zaopatrzony, marka nie zapomniała również o panach.
- Ceny mamy konkurencyjne w stosunku do innych firm i to jest nasz atut. Mamy nadzieję, że sklep będzie dla legniczan wielką atrakcją nie tylko ze względu na ceny ale także asortyment – mówi Sabrina Hryniewicz, zastępca dyrektora sklepu Sinsay w Galerii Ferio.
- Ceny są tak niskie, że właściwie można powiedzieć, że to jedna wielka promocja, ale będą promocje – zapewnia Sabrina Hryniewicz.
Jest w czym wybierać, oprócz odzieży sklep oferuje dodatki, takie jak torebki, portfele, okulary, kosmetyki i inne. Zaopatrzyć się w SiNSAY można jednak nie tylko w odzież, nowością jest to, że znaleźć w nim można elementy wyposażenia wnętrz, takie jak poduchy, ręczniki, lampy nocne.
Dwa razy w tygodniu w sklepie pojawiać się będzie nowy towar. Już pojawiła się kolekcja wiosenna w modnych kolorach i fasonach.[FOTORELACJA]17195[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość07:00, 28.02.2021
Najlepsze kolekcje są w ciuchlandzie po 5 zł za kilogram
Anonimowy Gość08:00, 28.02.2021
takie typowe chińskie produkty dla beneficjentów 500+, niestety taka prawda
Anonimowy Gość09:00, 28.02.2021
Czarny z kropidłem pochlapal ?
Anonimowy Gość09:00, 28.02.2021
[quote="Gość"]Czarny z kropidłem pochlapal ?[/quote]
Twoją starą i to parę razy.
Anonimowy Gość09:00, 28.02.2021
[quote="Gość"]takie typowe chińskie produkty dla beneficjentów 500+, niestety taka prawda[/quote]
A ty zapewne z e l y t y!
Anonimowy Gość09:00, 28.02.2021
[quote="Gość"]Czarny z kropidłem pochlapal ?[/quote]
Teraz bez czarnego i kropienia nic nie można otworzyć
Anonimowy Gość11:00, 28.02.2021
Polska marka, niskie ceny .... BARDZO DOBRZE = GRA MUZYKA
obcy kapitał ma miliardy niesprzedanych ubrań które nie można oddać za darmo nikomu bo taniej jest przeznaczyć je do utylizacji
( jak by co to taki mają problem w Niemczech )
Anonimowy Gość05:00, 28.02.2021
[quote="Gość"]takie typowe chińskie produkty dla beneficjentów 500+, niestety taka prawda[/quote]
Teraz to prawie każdy produkt jest made in china, nie ważne czy to marka niemiecka, polska czy kij wie jaka, chiny są traktowane jako tania siła robocza a typowo krajowe produkty to mały procent w tym wszystkim.
Anonimowy Gość05:00, 28.02.2021
[quote="Gość"][quote="Gość"]takie typowe chińskie produkty dla beneficjentów 500+, niestety taka prawda[/quote]
Teraz to prawie każdy produkt jest made in china, nie ważne czy to marka niemiecka, polska czy kij wie jaka, chiny są traktowane jako tania siła robocza a typowo krajowe produkty to mały procent w tym wszystkim.[/quote]
W tych niemieckich sklepach te ciuchy takie jakieś jednorazowe. Nie polecam.
Anonimowy Gość08:00, 28.02.2021
W jakich sklepach powinny sie ubierać legnickie elity z Wierzbiaka ?
Anonimowy Gość10:00, 28.02.2021
Covid Szaleje a to łazi tłumnie do sklepu..gdzie rozumy? Były tam w promocji także?
Anonimowy Gość11:00, 28.02.2021
Sklep był otwarty ze DWA dni wcześniej!!! 27 było oficjalne otwarcie... Więcej profesjonalizmu...
Anonimowy Gość11:00, 28.02.2021
A w centrum miasta otworzył się nowy salon gier i wszystko jasne pozdrowienia dla prezydenta .
Anonimowy Gość12:00, 01.03.2021
[quote="Gość"]Czarny z kropidłem pochlapal ?[/quote]
ty chyba uwielbiasz....kropidła? bo w każdym tekście piszesz ten sam debilny tekst..
Anonimowy Gość12:00, 01.03.2021
[quote="gregory78"][quote="Gość"]Czarny z kropidłem pochlapal ?[/quote]
ty chyba uwielbiasz....kropidła? bo w każdym tekście piszesz ten sam **** tekst..[/quote]
Brakuje mi kropidła kardynała Gulbinowicza. Takie bylo fajne księże proboszczu
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Najbogatszy radny? Jedno nazwisko przyciąga uwagę
takie brednie, bajki , ha,ha
julka
00:38, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Przyłącze gazu to jest ten kawał rury w ziemi który doprowadza gaz od gazociągu do budynku i jest zakończony zaworem zwanym kurkiem głównym i należy to do gazowni. Wszystkie rury za tym kurkiem to jest instalacja za którą odpowiada właściciel bądź zarządca budynku.
Sylwester
00:30, 2026-06-23
Kamil Drygas zostaje w Miedzi! Nowa rola
Bardzo mądry i rozsądny krok
wert
21:36, 2026-06-22
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
Ruskie onuce, wielbiciele Konfy i Korony, dają głos. Żałosne!
??
21:20, 2026-06-22