Nie sposób wyobrazić sobie stacji paliw bez pylonu cenowego. Ta forma reklamy jest wykorzystywana prawie przez wszystkie stacje. Znajdziemy na nich informacje o cenach i usługach na stacji. Pylony cenowe są widoczne na rynku reklamowym już wiele lat i na razie, nie zapowiada się na zmiany. Natomiast ich forma zmienia się nieustannie. Czy zmiana pylonu powoduje utrudnienia na stacji? Jak przygotować się do zmian? Odpowiedzi na te pytania można przeczytać poniżej w tekście.
Pylon cenowy jest głównym wyróżnikiem Twojej stacjiNie sposób wyobrazić sobie stacji paliw bez pylonu cenowego i jest to w pełni zrozumiałe. Pylon cenowy buduje wizerunek całej firmy. Należy pamiętać też, że wizytówki firmowe to wszystko to, co widzi Twój klient. Nie jest to, więc tylko kartka papieru z numerem telefonu. Jest to całe otoczenie: logo firmy, pylon cenowy, ale też ubiór pracowników i atmosfera panująca w firmie. Wszystkie te elementy składają się na wizerunek Twojej marki, ponieważ ze wszystkimi tymi elementami Twój klient ma styczność.
Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego pylon cenowy jest bardzo ważnym elementem reklamy zewnętrznej, postaraj się go w odpowiedni sposób wyróżnić. Tę sprawę najlepiej jest omówić z firmą, która produkuje pylony i ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Można przedstawić swój pomysł na pylon, ale można też poprosić producenta, aby przygotował wizualizację.
Jak odpowiednio przygotować się na zmianę pylonu cenowego?
Zmiana pylonu cenowego to niezwykle ważny proces, który niesie za sobą wieloletnie skutki. Dlatego warto jak najlepiej przygotować się do tego procesu.
Aby to zrobić, warto przed podjęciem decyzji gromadzić najciekawsze propozycje, aby później pokazać je producentowi, jako inspiracje. Nie musimy pokazywać całych pylonów cenowych. Często wystarczy wskazać fragment, który najbardziej nam się spodobał, a to już ułatwi prace grafikom, wskaże nasze preferencje estetyczne. Ten proces pozwala też upewnić się, że projekt, który tworzymy, idzie w takim kierunku, jakbyśmy chcieli.
Po drugie przed podjęciem ostatecznej decyzji warto sięgnąć o poradę firmę, która będzie przygotowywała dla nas pylon. Warto wcześniej zapoznać się z ceną i po wprowadzeniu zmian w projekcie, upewnić się, czy cena nie uległa zmianie.
Zapoznajmy się wcześniej z producentem pylonów cenowych. Upewnijmy się, że materiały, z których zostanie wykonany nasz pylon są trwałe i odpowiednie do panujących w Polsce warunków atmosferycznych. Należy pamiętać, że warunki atmosferyczne w Polsce są bardzo zmienne, więc konstrukcja powinna być wykonana z możliwie jak najlepszych materiałów, aby nie ulegała stopniowej dekonstrukcji. Aby to sprawdzić, najlepiej poprosić o referencje danej firmy.
Czy zmiana pylonu cenowego utrudnia funkcjonowanie stacji?Montaż pylonu cenowego odbywa się w dwóch etapach.
Po pierwsze – ekipa montażowa przyjeżdża, aby wykonać fundament pod pylon cenowy. Po tym czasie fundament jest już gotowy do użycia pod pylon. Proces ten w żadnym stopniu nie utrudnia funkcjonowania stacji.
Drugi etap to postawienie pylonu cenowego.
Ten etap, chociaż najważniejszy, nie jest bardzo inwazyjny przy wcześniejszym odpowiednim przygotowaniu fundamentów. Pylon cenowy jest zakładany na fundament i kotwiony. Cały montaż i trwa około pół godziny!
Oba etapy nie przeszkadzają w prawidłowym funkcjonowaniu stacji paliw.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz