W poniedziałek kolejny raz rozegrano mecz pomiędzy najmłodszymi zawodnikami Konfeksu Legnica a ich rodzicami.
Spotkanie zostało rozegrane w hali przy ul. Lotniczej w Legnicy. To już nie pierwszy raz kiedy legnicki zespół organizuje podobny mecz. Już wcześniej parę razy udało się rozegrać towarzyskie zawody piłkarskie pomiędzy siedmiolatkami a rodzicami.[FOTORELACJA]4168[/FOTORELACJA]
Nie zabrakło wielu bramek, jednak to nie było najważniejsze, nie chodziło o wygraną, a o jak najlepszą zabawę. W barwach drużyny rodziców zagrał m.in. Wojciech Górski.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Synoptycy ostrzegają przed gwałtownymi burzami
Więcej paniki niż efektu. Trochę po błyskało , po grzmiało troszkę po padało i po wszystkim .
Czepic
10:52, 2026-06-22
Ale to był weekend. Zobaczcie nasze fotorelacje
Zmokłam na deszczu. Takie były atrakcje. Wiatr i deszcz w wydaniu legnickim .
nie było OK
10:48, 2026-06-22
Bilans burzowej nocy: zalania i powalone drzewa
Gumińskiego dalej zalewa czy stał sieć cud?
Bhfds
09:54, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
Kto był w Chinach i wraca do Legnicy wie że można zatrzymać miasto na hamulcu na całe dekady. Legniczanie żyją w mieście które stoi na hamulcu. Tu poprawia sie poprawki innych myśląc że coś to da
szarość
09:52, 2026-06-22