W niedzielę w Bieniowicach odbył się turniej oldbojów. W imprezie wystartowały trzy drużyny. Pierwsze miejsce zajęła Lechia Zielona Góra.

Królem strzelców turnieju został Zbigniew Kulczycki z Lechii Zielona Góra. Najlepszym zawodnikiem wybrano Przemysława Adamczaka z Lechii Zielona Góra, a nagroda dla najlepszego golkipera powędrowała do Rafała Golby z Iskry Kochlice.
Nagrody dla najlepszych zawodników wręczali wójt gminy Kunice Zdzisław Tersa, przewodnicząca rady gminy Kunice Jolanta Urbańska oraz komendant OSP Kunice Józef Giedrojć.
Wyniki turnieju:
Iskra Kochlice - Kaczawa Bieniowice 3:2
Lechia Zielona Góra - Iskra Kochlice 3:0
Lechia Zielona Góra – Kaczawa Bieniowice 5:0
Tabela końcowa:
1. Lechia Zielona Góra
2. Iskra Kochlice
3. Kaczawa Bieniowice[FOTORELACJA]14637[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Bilans burzowej nocy: zalania i powalone drzewa
Gumińskiego dalej zalewa czy stał sieć cud?
Bhfds
09:54, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
Kto był w Chinach i wraca do Legnicy wie że można zatrzymać miasto na hamulcu na całe dekady. Legniczanie żyją w mieście które stoi na hamulcu. Tu poprawia sie poprawki innych myśląc że coś to da
szarość
09:52, 2026-06-22
W gminie Malczyce zbierają podpisy w sprawie DK94
Na obrazku widzimy że wioski mają bardzo ładne drogi .
DET
09:19, 2026-06-22
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
teraz sa nowe władze i lokatorzy muszą to zrozumieć. Gdyby nie było zmian to wszystkie awarie tradycyjnie były by realizowane mega szybko
trzeba czekać
09:14, 2026-06-22