Jak co roku legnicka nekropolię przy ul. Wrocławskiej odwiedziły tysiące legniczan. Spacerom po cmentarzu w tym roku sprzyjała bardzo ładna pogoda.

Na legnickim cmentarzu tłumnie spacerujących legniczan odwiedzających groby bliskich spotkać można było jeszcze przed godziną 19.
Ruchem na ulicy Wrocławskiej kierowała policja, która na szczęście nie odnotowała wypadków, ani poważniejszych kolizji samochodowych. We wtorek – Dzień Zaduszny. Organizacja ruchu samochodowego pod cmentarzem wróci jednak do normy.[FOTORELACJA]2726[/FOTORELACJA][FOTORELACJA]2727[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
Byłbym, ale to królestwo Czarnej Mamby, odpuszczę sobie...
mały Joe
10:48, 2026-06-25
Patrick Swayze na szpilkach
Bzdura. Stare odgrzewane cuchnące kotlety.
......
10:40, 2026-06-25
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
A tablica to będzie w miejscu wygnania czy w zdezintegrowanej przez prezydenta siedzibie?
honny
10:33, 2026-06-25
Rynek zamieni się w parkiet pod gołym niebem
Legnicki RYNEK został UWOLNIONY dla TYSIĘCY LUDZI którzy chcą TAŃCZYĆ, POZNAWAĆ LUDZI, UMAWIAĆ SIĘ NA RANDKI To wakacyjna przygoda co WEEKEND !!!!! _________________________________ BRAWO
Karington
10:14, 2026-06-25