Fakty Legnica - Aktualności i Wydarzenia z Miasta | Portal Miejski

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Mieszkańcy Prochowic w tym sezonie nie skorzystają z basenu. Obiekt czeka remont

Lilla Sadowska Lilla Sadowska 13:59, 24.06.2026 Aktualizacja: 07:35, 24.06.2026
1 Mieszkańcy Prochowic w tym sezonie nie skorzystają z basenu Basen w Prochowicach (Wojciech Obremski lca.pl)

W tym sezonie basen w Prochowicach pozostanie zamknięty

 

 

Basen kąpielowy w Prochowicach nie zostanie otwarty w sezonie 2026. To ważna informacja dla mieszkańców, rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy w upalne dni korzystali z tego miejsca do wypoczynku oraz ochłody.

Decyzja o zamknięciu obiektu wiąże się z planowanym remontem. Gmina Prochowice informuje, że prace mają objąć przede wszystkim poprawę stanu infrastruktury technicznej niecki basenowej. To część obiektu, która ma bezpośredni wpływ na jego dalsze funkcjonowanie i bezpieczeństwo użytkowników.

 

Zamiast wakacyjnego pływania będzie remont i przygotowanie obiektu na kolejny sezon

 

Modernizacja obejmie także teren rekreacyjny wokół basenu. Samorząd zapowiada jego zagospodarowanie i unowocześnienie, tak aby po zakończeniu prac mieszkańcy mogli wrócić do miejsca bardziej funkcjonalnego i przyjaznego do wypoczynku.

Gmina podkreśla, że celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie wygodniejsza dla osób korzystających z basenu i lepiej dostosowana do potrzeb mieszkańców oraz gości. Oznacza to, że tegoroczna przerwa ma być wykorzystana na prace, które poprawią standard całego obiektu.

Samorząd zapowiada, że po zakończeniu remontu basen ma wrócić jako odnowiona, bardziej funkcjonalna przestrzeń wypoczynku i rekreacji.

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

KawiczakKawiczak

4 1

SKANDAL!!! Za głębokiej komuny i burmistrzów z importu basen zawsze był czynny! Remonty sie robi poza sezonem! rozumiem że dla POKISU odpowiednio w tym roku pomniejszą dotację!
Ta baba co tym zawiaduje nadaje sie do biedry na kasę!!!! ale jak sie ma robotę "na pewno nie dzięki umiejętnościom" tylko innaczej, to czemu sie dziwić!
Inna sprawa jakim cudem POKISEM zarządza nieudolnie ktoś kto z muzyki nie zdał w Pierwszym LO???????
Pani Burmistrz-koniec z głosowaniem na Panią, właśnie straciła Pani poparcie moje i moje rodziny! 23 głosy poszły w pi.... i na pSL też już nie będę głosował bo widzę że nie potraficie! i namaiwał będę każdego!!!
Niedorajdy z prowincji jesteście!!!!

14:22, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%