
Basen kąpielowy w Prochowicach nie zostanie otwarty w sezonie 2026. To ważna informacja dla mieszkańców, rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy w upalne dni korzystali z tego miejsca do wypoczynku oraz ochłody.
Decyzja o zamknięciu obiektu wiąże się z planowanym remontem. Gmina Prochowice informuje, że prace mają objąć przede wszystkim poprawę stanu infrastruktury technicznej niecki basenowej. To część obiektu, która ma bezpośredni wpływ na jego dalsze funkcjonowanie i bezpieczeństwo użytkowników.
Modernizacja obejmie także teren rekreacyjny wokół basenu. Samorząd zapowiada jego zagospodarowanie i unowocześnienie, tak aby po zakończeniu prac mieszkańcy mogli wrócić do miejsca bardziej funkcjonalnego i przyjaznego do wypoczynku.
Gmina podkreśla, że celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie wygodniejsza dla osób korzystających z basenu i lepiej dostosowana do potrzeb mieszkańców oraz gości. Oznacza to, że tegoroczna przerwa ma być wykorzystana na prace, które poprawią standard całego obiektu.
Samorząd zapowiada, że po zakończeniu remontu basen ma wrócić jako odnowiona, bardziej funkcjonalna przestrzeń wypoczynku i rekreacji.

Kawiczak14:22, 24.06.2026
SKANDAL!!! Za głębokiej komuny i burmistrzów z importu basen zawsze był czynny! Remonty sie robi poza sezonem! rozumiem że dla POKISU odpowiednio w tym roku pomniejszą dotację!
Ta baba co tym zawiaduje nadaje sie do biedry na kasę!!!! ale jak sie ma robotę "na pewno nie dzięki umiejętnościom" tylko innaczej, to czemu sie dziwić!
Inna sprawa jakim cudem POKISEM zarządza nieudolnie ktoś kto z muzyki nie zdał w Pierwszym LO???????
Pani Burmistrz-koniec z głosowaniem na Panią, właśnie straciła Pani poparcie moje i moje rodziny! 23 głosy poszły w pi.... i na pSL też już nie będę głosował bo widzę że nie potraficie! i namaiwał będę każdego!!!
Niedorajdy z prowincji jesteście!!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
Za dmuchańce we Lwowie to płaciłem 100 zł i to z figurami!
Jancio
15:18, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
A ty co masz w Qpadziurze?? Kąpielisko z Cyganami? Arsen? Non stop przekroczone PM10?? Brawo ty - głupku.
Do .....
14:50, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Normalne lato urasta do rangi wydarzenia...
pfff
14:29, 2026-06-24
Basen w Prochowicach zamknięty w tym sezonie
SKANDAL!!! Za głębokiej komuny i burmistrzów z importu basen zawsze był czynny! Remonty sie robi poza sezonem! rozumiem że dla POKISU odpowiednio w tym roku pomniejszą dotację! Ta baba co tym zawiaduje nadaje sie do biedry na kasę!!!! ale jak sie ma robotę "na pewno nie dzięki umiejętnościom" tylko innaczej, to czemu sie dziwić! Inna sprawa jakim cudem POKISEM zarządza nieudolnie ktoś kto z muzyki nie zdał w Pierwszym LO??????? Pani Burmistrz-koniec z głosowaniem na Panią, właśnie straciła Pani poparcie moje i moje rodziny! 23 głosy poszły w pi.... i na pSL też już nie będę głosował bo widzę że nie potraficie! i namaiwał będę każdego!!! Niedorajdy z prowincji jesteście!!!!
Kawiczak
14:22, 2026-06-24