Nie było niespodzianki w meczu Ligi Dolnośląskiej Młodzików. Wicelider tabeli – Siódemka pokonała 35:24 w hali przy ul. Słubickiej Śląsk Wrocław.

Bezpieczną przewagę gospodarze wypracowali sobie dopiero w drugiej części meczu. Ostatecznie Siódemka wygrała różnicą 11 bramek. Najskuteczniejszym jej strzelcem w był Karol Siwak, który zdobył aż 9 bramek. – Nie jestem zbyt zadowolony z postawy mojego zespołu. Bardziej cieszą mnie 2 punkty niż styl, w jakim zostały zdobyte – podsumował trener Tomasz Majchrzyk.
W niedzielę młodzicy Siódemki rozegrają kolejny ligowy mecz, w Świdnicy z tamtejszym ŚKPR.[FOTORELACJA]4094[/FOTORELACJA]
MSPR Siódemka Legnica – Śląsk Wrocław 35:24 (17:12)
Siódemka: Zembrzycki, Szyjka – Siwak 9, Szaynowski 5, Łyczko 5, Duda 4, Wysoczański 3, Zakliński 2, Pawlicki 2, Kehle 2, Niewadzi 1, Dobrasiak 1, Stańko 1.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wjazdowa idzie do remontu
Zabierają się za odcinek który nie wymaga jakichkolwiek prac no ale jest w centrum chyba dla tego. A nik nie popatrzy na ul Głogowska konkretnie skrzyżowanie gdzie niedługo trzeba będzie jeździć quadami bo inaczej nie da rady. Ulica która przejęła cały ciężar objazdówprzy każdym remoncie ul Leszczyńskiej najpierw most potem resztę nie wspomnę oczywiście o całej infrastrukturze skrzyżowania przy Ocenie Aldi i Gazowni. A dalej co ze Słubicka gdzie po każdorazowych deszczach stoją jeziora na drodze z kostki przy krawężnikach i dalej archaiczna ostatnia taka wiata przystankowa w legnicy przy tejże ulicy. Czy Pólnocna część miasta ma być zachowana w stylu skansen ?
JFK
08:01, 2026-06-23
Najbogatszy radny? Jedno nazwisko przyciąga uwagę
takie brednie, bajki , ha,ha
julka
00:38, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Przyłącze gazu to jest ten kawał rury w ziemi który doprowadza gaz od gazociągu do budynku i jest zakończony zaworem zwanym kurkiem głównym i należy to do gazowni. Wszystkie rury za tym kurkiem to jest instalacja za którą odpowiada właściciel bądź zarządca budynku.
Sylwester
00:30, 2026-06-23
Kamil Drygas zostaje w Miedzi! Nowa rola
Bardzo mądry i rozsądny krok
wert
21:36, 2026-06-22