Szczypiorniści Siódemki Miedzi Legnica spotkali się na pierwszym po nowym roku treningu. W zajęciach wzięło udział kilku nowych zawodników.

Na pierwszym noworocznym treningu zabrakło aż pięciu zawodników – Łukasza Jarowicza, Pawła Gregora, Andrzeja Brygiera, Wojciecha Czuwary, Roberta Szuszkiewicza jednak oni do zespołu dołączą w najbliższych dniach.
- Rozpoczynamy powoli małym rozruchem, na ciężkie treningi przyjdzie jeszcze pora. Do sezonu będziemy przygotowywać się w Legnicy i zagramy kilka ciekawych sparingów. Mam nadzieję, że będziemy dobrze przygotowani i udanie rozpoczniemy sezon – powiedział Piotr Będzikowski.
Pierwszy mecz kontrolny legniczanie rozegrają 11 stycznia a ich przeciwnikiem będzie Zagłębie Lubin.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Miedź strzeliła dwie bramki w Łomnicy
Gdyby nie ta ulewa to byłaby dwucyfrowka dla Miedzi. Lepiej się świętowało Łomnicy przy 0:2.
Messi
11:48, 2026-06-22
Hulajnogi i e-rowery pod lupą policji
Przecież policja nie ma żadnych urządzeń aby sprawdzić czy rower elektryczny jest odblokowany lub jak chińskie nie ma w ogóle blokady. Zamiast zająć się kierowcami to urządzili sobie dzień straszenia rowerzystów. Śmiech na sali .
Luzik
10:58, 2026-06-22
Synoptycy ostrzegają przed gwałtownymi burzami
Więcej paniki niż efektu. Trochę po błyskało , po grzmiało troszkę po padało i po wszystkim .
Czepic
10:52, 2026-06-22
Ale to był weekend. Zobaczcie nasze fotorelacje
Zmokłam na deszczu. Takie były atrakcje. Wiatr i deszcz w wydaniu legnickim .
nie było OK
10:48, 2026-06-22