Już 14 czerwca odbędzie się kolejny Siatkarski Piknik na boiskach trawiastych, który zostanie rozegrany na boisku w Siedliskach.
Wójt Gminy Miłkowice, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miłkowicach oraz Stowarzyszenie „Dąb” Siedliska zapraszają na Siatkarski Piknik.
::event{"type":"horizontal","item":"2139"}
Otwarty Turniej w Piłce Siatkowej na Trawie rozegrany zostanie na dziesięciu boiskach do siatkówki, a mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach: otwarta, rekreacyjna i szkolna.
Zawodom towarzyszyć będzie wystawa medali i gadżetów z największych światowych zawodów w piłce siatkowej, konkurs wiedzy o siatkówce, występ zespołu muzycznego, poczęstunek z wiejskiego bufetu i zabawa taneczna do późnego wieczora.
Dzieci będą mogły spędzić czas wraz z dmuchańcami, pianą Party, kolorowymi proszkami Holly oraz z różnego rodzaju animacjami. Będą mogły również sprawdzić swoje umiejętności sportowe w zawodach z nagrodami pod hasłem „Lubię W-F”.
Z kolei na stoisku edukacyjnym Polskiego Związku Łowieckiego będzie można poznać na czym polega ochrona środowiska i jak można żyć w harmonii z naturą, a wszyscy dobrze piknikowo zorganizowani uczestnicy wezmą udział w konkursie z cenną nagrodą na najciekawiej przygotowane miejsce piknikowe: leżaki, parasole, grille itp.
Siatkarski Piknik to impreza, która ma na celu popularyzację piłki siatkowej oraz ruchu i zabawy na świeżym powietrzu do czego zachęcają nasi wielcy ambasadorzy: Aleksander Śliwka i Jakub Popiwczak.
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do godz.10:00 w dniu imprezy.
annnnaa9119:15, 09.06.2025
To ja korzystając z okazji tak tylko się podpytam, czy polecacie może stronę gofunlo.com/pl/summer-camps/volleyball jeśli chodzi o wyjazdy letnie dla dzieci? Zależy nam bardzo na obozie siatkarskim. 🙂
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tyle pokaże termometr i praca stanie. Będą limity
Skoro skorumpowana swołocz w urzędach ma skrócone godziny pracy to czemu inni nie mają?
Korupcja
23:57, 2026-06-27
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Dobrze że mam pełny przelot, do zobaczenia w nocy szmaciarze z Karlińskiego
cwele z Karlińskiego
23:55, 2026-06-27
Nie żyje Jerzy „Bambo” Furtak
Zwykły obrzydliwy czarny *%#)!& i gwałciciel, ja byłam jedną z jego ofiar, dobrze że zdechło truchło, mam nadzieję że smaży się w piekle 👿👿👿
Kicia Lola
22:36, 2026-06-27
Wiatraki w gminie Ruja. Będą zebrania wiejskie
Będą protesty przemądrzałych chłopów, bo oni wiedzą lepiej od naukowców, że wiatraki szkodzą
??
21:11, 2026-06-27