Odsłonięciem tablicy pamiątkowej i uroczystą mszą świętą rozpoczęły się obchody jubileuszu 60-lecia oddziału PTTK w Legnicy. Zasłużeni działacze zostali uhonorowani odznaczeniami na uroczystej akademii.

W południe rozpoczęła się uroczysta akademia, na której najbardziej zasłużeni działacze zostali uhonorowani medalami i odznaczeniami. Spotkanie było okazją do wspomnień, nie zabrakło też rozmów o przyszłosci. PTTK jest jedną z najstarszych legnickich organizacji. Zajmuje się krzewieniem turystyki we wszystkich jej formach.[FOTORELACJA]8772[/FOTORELACJA]



Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24