Kultura i rozrywka - Cała legnicka kultura i rozrywka w jednym miejscu | Portal Miejski LCA.pl

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Sunny Music Club na topie z Top One

LS(lca.pl) 00:13, 17.01.2016
Skomentuj Sunny Music Club na topie z Top One

Szalony i taneczny początek weekendu zaserwował swoim gościom Sunny Club Music. W ramach sobotnich spotkań z karnawałem disco polo wystąpił zespół Top One, kultowa formacja tego rodzaju muzyki.

Top One to grupa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy doskonale znamy i śpiewamy takie hity jak „Biały Miś”, „Złoty krążek”, „Santa Maria”czy „Miła moja”. Zespół występuje na scenie i bawi dyskotekową publiczność już od prawie trzydziestu lat. Nic więc dziwnego, że uczestnicy sobotniej dyskoteki nie mieli problemów ze śpiewaniem ich wespół z zespołem.

::video{"type":"single","item":"3272"}

[FOTORELACJA]10713[/FOTORELACJA]
(LS(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

RCB ostrzega przed upałem!

Panele foto-voltaiczne jeszcze nigdy nie taplały sie w takim słońcu . Generują tony prądu jak szalone.

słońce daje prąd

14:07, 2026-06-26

Mmieli rację. Hałas przekracza normy

A mi cisza dzwoni w uszach… Dlaczego? Bo mieszkając przy jednej z głównych ulic, kilka lat temu postanowiłem powalczyć z… hałasem. Jak? (1) Wspólnota mieszkaniowa ociepliła budynek styropianem o grubości 15 cm. A nie styropianem typu STANDARD o grubości zaledwie 10 cm. Te 5 cm zrobiło kolosalną różnicę. (2) Wnętrze mieszkania zostało… ocieplone styropianem o grubości 0,7 cm. (3) Okna zostały wymienione z 2-szybowych na 3-szybowe. (4) Drzwi wejściowe do mieszkania zostały wymienione na drzwi o zwiększonej odporności akustycznej. Dzięki tym kilku zabiegom HAŁAS nie dociera do wnętrza mieszkania. JEST CICHO. Ba! Dzięki ociepleniu budynku od zewnątrz oraz od wewnątrz, w mieszkaniu panuje względnie stała temperatura, tj. od 19 stopni do 25 stopni. Innymi słowy, mam oprócz ciszy także mini klimatyzację. I to za darmo... A co do artykułu, to warto wiedzieć, że DOPUSZCZALNY hałas dla zabudowy jednorodzinnej wynosi: w dzień 61 decybeli, a w nocy 56 decybeli. A zatem przekroczenie NORMY o 1 czy 2 decybele to pikuś… Poza tym, poza Karlińskiego, pomiary wykazały przekroczenie NORMY hałasu także na ulicach Gumińskiego oraz Okrężnej. A zatem ten, kto chce się w tym rejonie budować, robi to na własną odpowiedzialność. 🤠🤠🤠

Cisza dzwoni

13:19, 2026-06-26

Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy

Gdzie są ci wszyscy "mondrale" z konfederacji itp, którzy kwestionują ocieplenie klimatu?

.....

13:08, 2026-06-26

Świadectwa odebrane, wakacje rozpoczęte

Dlaczego portal pokazuje dane wrażliwe uczniów(foty dyplomów)

Taki jakis

13:02, 2026-06-26

0%