Wschodzące gwiazdy polskiej sceny operetkowej wystąpiły na dachu Galerii Gwarna. W koncercie zatytułowanym "Il concerto sul tetto" zabrzmiały pieśni francuskie i neapolitańskie.

Tym razem w repertuarze najpiękniejszych pieśni neapolitańskich i francuskich usłyszeliśmy Katarzynę Nowosad, Alberta Memeti, Damiana Wilmę, Aleksandar TeligęJr, Katarzynę Trepiak, Kubę Gajdeckiego, który koncert poprowadził i sprawczynię całego przedsięwzięcia Magdę Marchewkę. Młodzi śpiewacy zachwycali śpiewem zabierając wszystkich słuchaczy w niesamowity i zaczarowany świat muzyki. Klimatu dopełniło miejsce, w którym wystąpili. Koncert odbył się na dachu Galerii Gwarna, a muzyka pofrunęła w niebo i spłynęła delikatnymi dźwiękami na miasto.
Wszyscy, którym nie udało się uczestniczyć w tym wielkim muzycznym święcie, będą mieli okazję usłyszeć artystów w najbliższy piątek o godzinie 21:00 w Sali Królewskiej. Odbędzie się tam koncert zatytułowany „Słynne sceny operowe”. Fragmenty najsłynniejszych dzieł operowych w wykonaniu młodych artystów będą finalnym efektem projektu OPERAcje. Dodajmy, że śpiewakom towarzyszyć będą uczestniczki warsztatów wokalno - aktorskich, które były pierwszą częścią projektu.[FOTORELACJA]11648[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
A smarkula rozdzielić i każda do innej szkoly i kurator codziennie w domu i w szkole. Ponadto praktyki w szpitalu na paliatywnym i w schronisku dla zwierząt. Obowiązkowo przez rok czasu Rodzicom zabrać 800 plus w nagrodę i wszelkie zapomogi od państwa jeśli biorą coś. Mopsu.
Jurek
16:09, 2026-06-22
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
Teraz niech rodzice tych idiotek ponoszą koszty za ewakuację i całą akcję.
Gość.
15:55, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
za chwilę wakacje. Na dwa miesiące będą nudy . Tak zawsze jest co roku. Kilka dni robią jakies spływy, koncerty a potem nic.
nudne wakacje
15:04, 2026-06-22
Bił, dusił i groził matce. Trafił do aresztu
Dobry chłopak. Sąsiadom mówił dzień dobry i chodził do kościoła.
Prawak
14:47, 2026-06-22