Legnicki zespół taneczny Balbinki zdobył Złotą Muszelkę Wigier na XVII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” w Suwałkach.

Ich występy oceniali znakomici jurorzy, uznani w środowisku artystycznym kompozytorzy, wokaliści, tancerze, choreografowie i pedagodzy. W kategorii taniec, inne formy taneczne, w kategorii wiekowej 13-25 lat, Złotą Muszelkę Wigier, czyli pierwsze miejsce, wytańczył legnicki zespół taneczny Balbinki.[FOTORELACJA]12932[/FOTORELACJA]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
A smarkula rozdzielić i każda do innej szkoly i kurator codziennie w domu i w szkole. Ponadto praktyki w szpitalu na paliatywnym i w schronisku dla zwierząt. Obowiązkowo przez rok czasu Rodzicom zabrać 800 plus w nagrodę i wszelkie zapomogi od państwa jeśli biorą coś. Mopsu.
Jurek
16:09, 2026-06-22
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
Teraz niech rodzice tych idiotek ponoszą koszty za ewakuację i całą akcję.
Gość.
15:55, 2026-06-22
Największy deficyt naszych czasów
za chwilę wakacje. Na dwa miesiące będą nudy . Tak zawsze jest co roku. Kilka dni robią jakies spływy, koncerty a potem nic.
nudne wakacje
15:04, 2026-06-22
Bił, dusił i groził matce. Trafił do aresztu
Dobry chłopak. Sąsiadom mówił dzień dobry i chodził do kościoła.
Prawak
14:47, 2026-06-22