Członkinie zespołu Ależ Co Tam, wspominały swoją zmarłą koleżankę. Wspomnieniowy koncert odbył się w kawiarni Ratuszowa.


- Nasza przyjaciółka rok temu odeszła od nas. Chciałyśmy na tym spotkaniu powspominać ją. Najpierw zobaczymy zdjęcia z naszych wspólnych występów, później zaśpiewamy dla Joanny – zapowiadała Jolanta Trawnik przed wspomnieniowym koncertem, który odbył się w kawiarni Ratuszowa.
Na spotkanie poświęcone pamięci zmarłej legniczance przybyło wielu jej przyjaciół oraz tych, którzy mieli okazję podziwiać jej występy sceniczne. Zaśpiewały Jolanta Trawnik, Mirosława Jujeczka, Dorota Sobieszczańska i zespół Stare Łosie.[FOTORELACJA]13621[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa śmietaną i masłem jest fajna. Można wysmarować wszystkich i ściany. Dodatkowo porzuca sie kartoflami jak śnieżkami . Truskawki można ugniatać nogami a z chleba lepić ludziki
wow
15:55, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Solary napędzają liczniki . Prąd produkuje się dziś na skalę masową. Oby zdalnie nie powyłączali odbiorów
produkcja złotówek
15:47, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
To bardzo ok. Im więcej kontroli tym bezpieczniej. Warto kontrolować również rodziców gdy zostają sami w domu. Dla rodziców można zorganizować jakieś zajęcia na mieście.
patrol obyw.
15:45, 2026-06-24
W czwartek sesja absolutoryjna w Kunicach
Po co komu z Legnicy ta informacja ?
po co
15:42, 2026-06-24