Lutowa edycja wtorku muzycznego dedykowana była Andrzejowi Niedzielence, byłemu dyrektorowi Muzeum Miedzi. W ten sposób uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych wyrazili wdzięczność za lata współpracy.

Podczas lutowej edycji postanowili właśnie Andrzejowi Niedzielence zadedykować swój pełen wzruszeń koncert.
1. Orkiestra gitarowa w składzie: Anna Łucka, Honorata Stachowska, Piotr Trzeciak, Kacper Korbiel, Amelia Korbiel, Nikola Gładun, Jakub Ślemp, Tomasz Stechnij, Anna Janik, Karolina Werbna, Nikola Kalińczuk, Natalia Hajdaś, Kamila Rożek, Hubert Palimąka, Hubert Świętojański, Urszula Marciniak, Karol Antkowiak, Hanna Maliszewska, Kacper Pietras, Dominika Kaczor, Szczepan Świrski
- Anonim ar. Jurg Kindle - Zakręcony sen z Suity irlandzkiej
- J. Barry - 007
Nauczyciel prowadzący – Anna Badecka
2. Milena Pioruńska - skrzypce ucz. kl. 1 OSM II st.
- H.Wieniawski - Polonez A-dur
Akompaniament - Wiktor Szymajda
Nauczyciel - Konrad Dragan
3. Daniel Babuśka kl. II wok SM II st.
- W.A.Mozart - Aria Figara z I aktu opery Wesela Figara
Akompaniament - Kamil Grabowski
Nauczyciel - Beata Pazio-Grygiel
4. Kwartet dęty w składzie: flet Teresa Ragan, obój Krzysztof Łucki, klarnet - Dorota Piotrowska, fagot - Julia Pantol
- Benjamin Bilse - Sturm galop (opr. na kwartet dety Benedykta ksiądzyny
Zespół przygotował Janusz Trepiak
5. Natalia Kućko - skrzypce ucz. kl. 4 SM II st.
- Benjamin Bilse - Melodia śląskie
Akompaniament - Damian Zyber
Nauczyciel - Alicja Dragan
6. Agata Rogińska - sopran, kl. III wok SM II st.
- Antonio Vivaldi Aria z Opery "Il Giustino" ...."Vedro con mio diletto"
Akompaniament - Michał Malec
Nauczyciel - Agnieszka Justyna Szumiło
7. Michał Krajewski - skrzypce ucz. kl. 2 OSM II st.
- C.Saint-Saens - Introdukcja i Rondo Capriccioso
Akompaniament - Wiktor Szymajda
Nauczyciel - Konrad Dragan
8. Zespół wokalny kl. 2 SM II st. wydz. wok Daniel Babuśka, Jakub Nowak, Rataj Karolina, Teresa Ragan, Julia Młynarczyk
- F.Mendelssohn - Herbstlied
- Rossini - „Duet koty”
Nauczyciel - Beata Bazio-Grygiel
9. Zespół smyczkowy „Zdemaskowane” w składzie: Natalia Kućko, Kelly Harrison, Maria E. Lascar, Małgorzata Jaroszewicz, Weronika Kotwica-Parylak, Magdalena Tkaczyszyn, Aleksandra Sawczuk, Zuzanna Moszumańska, Karolina Gruszecka
- Alan Menken - Wiązanka melodii z filmu Piękna i Bestia
Nauczyciel – Paweł Styczyński
10. Chór OSM i SM II st.
- W moim ogródecku - melodia ludowa z lubelskiego, opracowanie Tadeusz Szeligowski
- Służyłem ja tobie- opracowanie Włodzimierz Sołtysik
- Siyahamba- negro spirituals
dyrygent - Ilona Kamecka[FOTORELACJA]13931[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sztab kryzysowy w gminie Jawor
Pada deszcz, wiec jest woda.
Tomek
22:47, 2026-06-21
Mewa zostaje w Klasie A. Gwardia zagra w okręgówce
wioskowe rozgrywki
lewa ndowski
21:32, 2026-06-21
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Pani Redaktor powołuje się na jakiś tajemniczy dokument, choć sama nie wie na jaki. Jak podeślę papier z informacją o złej reputacji córki Szanownej Pani Redaktor, to też opublikuje? Jeśli reporter kopie w WPEC, to czy nie powinien PRZED PUBLIKACJĄ sprawdzić informacje przynajmniej w kilku źródłach? Gdzie wypowiedź WPEC, WIOŚ, stowarzyszeń ekologicznych, samorządu, etc.? Żenada.
No nie...
21:30, 2026-06-21
W gminie Malczyce zbierają podpisy w sprawie DK94
W Legnicy prezydent przenosi DK-94 z północnej części miasta do części południowej po to by kumple napchali kabzy za ziemie pod nowy przebieg. Dla niepoznaki nazwali Obwodnicą Legnicy to przeniesienie na południowe ulice miasta. Krzakowski deklarował kilkadziesiąt milionów z zatopionego w długach budżetu Legnicy, aby GDDKiA zaakceptowała tą chorą wizję. Kupaj na razie nabrał wody w usta co do przebiegu DK-94 przez Legnicę jak i deklarowanych milionów. Piekarniki też powinni zbierać podpisy pod wyniesieniem DK-94 z miasta zanim tiry zaczną im jeździć pod oknami. Nie wolno dopuścić do powtórki z ulicy Karlińskiego.
TED
18:21, 2026-06-21