Z formacją „Z Dzielni Chłopcy” mieszkańcy Szczytnik nad Kaczawą w bluesowych klimatach przywitali wiosnę. Na takie nietypowe witanie kolejnej pory roku, zaprosili Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Szczytniczanki”.

Blues to kolejny gatunek muzyczny prezentowany na scenie w tej niewielkiej miejscowości. Muzyczno-edukacyjny projekt rozpoczął się rockowym koncertem Gabriela Fleszara, muzykę irlandzką zaprezentował zespół Irish JAM, folkowe rytmy w bożonarodzeniowej atmosferze zabrzmiały z grupą Wesołe Pastuszki z Gogołowic, a bluesa wprowadzą do sali Wiejskiego Ośrodka Kultury w Szczytnikach nad Kaczawą Z Dzielni Chłopcy - trio z Zagłębia Miedziowego grające bluesa akustycznie, ale energetycznie. Niespełna rok temu ich drogi połączyła pasja do muzyki.
Swoje doświadczenia zdobywali wcześniej w znanych szerokiej publiczności dolnośląskich zespołach Obstawa Prezydenta oraz Midnight Blues. Zespół tworzą: Jarek Saniewski - śpiew, Sławek Sobieski oraz Paweł Wawrzyniak - gitara akustyczna.
Spodziewać się należy, że niebawem w Szczytnikach nad Kaczawą znów zabrzmi muzyka i na pewno nie trzeba będzie na to czekać do powitania kolejnej pory roku.[FOTORELACJA]15378[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość04:00, 25.03.2019
Szukam wśród gości "Czytelnika - Malkontenta", który zawsze liczy uczestników imprez w Szczytnikach. Miał być piąty, ale jak zobaczył tylu ludzi, to pozostał anonimowy?
Anonimowy Gość07:00, 25.03.2019
Pani poseł sama liczy się za 5 osób. Pewnie przywiozla gadzety sejmowe / darmowe dla mieszkańców
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Najbogatszy radny? Jedno nazwisko przyciąga uwagę
takie brednie, bajki , ha,ha
julka
00:38, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Przyłącze gazu to jest ten kawał rury w ziemi który doprowadza gaz od gazociągu do budynku i jest zakończony zaworem zwanym kurkiem głównym i należy to do gazowni. Wszystkie rury za tym kurkiem to jest instalacja za którą odpowiada właściciel bądź zarządca budynku.
Sylwester
00:30, 2026-06-23
Kamil Drygas zostaje w Miedzi! Nowa rola
Bardzo mądry i rozsądny krok
wert
21:36, 2026-06-22
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
Ruskie onuce, wielbiciele Konfy i Korony, dają głos. Żałosne!
??
21:20, 2026-06-22