W piątek 18 listopada w wieku 34 lat zmarł Dariusz Strzała, druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Prochowicach. - Dariusz był człowiekiem o ogromnej dobroci i wielkim sercu dla ludzi – wspominają zmarłego przyjaciela koledzy z OSP. Ostatnie pożegnanie odbędzie się 22 listopada o godzinie 12:00 w Prochowicach.

Przyjaciela pożegnają we wtorek 22 listopada o godzinie 12:00 na cmentarzu w Prochowicach.
Anonimowy Gość01:00, 20.11.2022
"Nie jednokrotnie" czy raczej niejednokrotnie?
Anonimowy Gość05:00, 20.11.2022
wyrazy współczucia, a przy okazji pytanie czy strażacy zawodowi i ochotnicy mają obligatoryjnie oznaczone grupy krwi?
Anonimowy Gość05:00, 20.11.2022
[quote="Konkret"]wyrazy współczucia, a przy okazji pytanie czy strażacy zawodowi i ochotnicy mają obligatoryjnie oznaczone grupy krwi?[/quote]
Co ma do rzeczy to pytanie w związku ze śmiercią tego Pana? Chyba trochę nie na miejscu!
Anonimowy Gość05:00, 20.11.2022
[quote="Antypolityczny"][quote="Konkret"]wyrazy współczucia, a przy okazji pytanie czy strażacy zawodowi i ochotnicy mają obligatoryjnie oznaczone grupy krwi?[/quote]
Co ma do rzeczy to pytanie w związku ze śmiercią tego Pana? Chyba trochę nie na miejscu![/quote]
To zawód/misja wysokiego ryzyka i pozostaje troska o jego kolegów- na pewno nie był by przeciwny.
Anonimowy Gość05:00, 20.11.2022
Dość młody wiek by umierać. Słyszałem, że nie stronił od używek tych legalnych i tych mniej legalnych ale to już bez znaczenia. Niech spoczywa w pokoju.
Anonimowy Gość08:00, 20.11.2022
preparaty na covid robią swoje
Anonimowy Gość09:00, 20.11.2022
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych przyjaciół...
Nie ważne czy sronil od używek czy nie, nie nam to oceniać.... Spoczywaj w pokoju
Anonimowy Gość05:00, 22.11.2022
Darek był moim kolegą
"Nigdy nie odmówił pomocy, nigdy nie zabrakło mu czasu dla drugiej osoby. Jego misją było niesienie pomocy."
To co napisano w artykule jest szczerą prawdą.
Zawsze był pierwszy tam gdzie należało coś zrobić. On po prostu to robił.
Jeździł na akcje OSP.
Pilnował grilla.
Czegoś zabrakło, on pierwszy szedł do sklepu.
Rozstawał namoty na festyny.
Odprowadzał innych do domu po imprezach.
Wszystko bezinteresownie.
Każdy mógł liczyć na Darka.
Wystarczyło powiedzieć Darek trzeba to zrobic, czasem nawet nie trzeba było mówić nic. On to robił. Pomagał. Zawsze pomagał.
Bo taki był Darek.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24