W ostatnią sobotę września w Szkole Podstawowej nr 18 odbył się festyn rekreacyjno - sportowy „Postaw na rodzinę”.

Podobnie jak rok temu, tak i w tym roku w Szkole Podstawowej nr 18 im. Jana Brzechwy w Legnicy bawiły się całe rodziny.
Na zgromadzonych czekał szereg atrakcji takich jak m.in. mecz rodzice kontra dzieci, konkurencja przechodzenia pod drążkiem, konkurs plastyczny, bieg z balonami, tory przeszkód i wiele wiele innych konkurencji. Ponadto członkinie legnickiego klubu KB LEW Monika Tomaszewska i Jolanta Skrzypczak porwały wszystkich do wspólnego biegania.

Na tegorocznej edycji obecny była także prezydent miasta Legnicy Tadeusz Krzakowski, który w ciepłych słowach powitał zebranych i opowiedział o swoich wspomnieniach, jakie zawsze towarzyszą mu w związku z SP 18.
- Nie wszyscy wiedzą, ale tutaj zaczynała się moja kariera zawodowa, kiedy po studiach jako młody nauczyciel pracowałem właśnie tu. Nawet pamiętam moment, kiedy wspólnie sadziliśmy drzewa znajdujące się koło boiska - mówił prezydent.
Zabawa upływała przy doskonałej muzyce i z towarzyszeniem dobrego humoru, którego w „osiemnastce” nigdy nie brakuje.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"8775"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Patrick Swayze na szpilkach
Pedau Rafau z Gosią lubią to.
Lewak
07:33, 2026-06-25
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24