Wesołą zabawą i finałem obchodów Tygodnia Kultury Angielskiej i Niemieckiej postanowili uczniowie Szkoły Podstawowej w Kunicach odczarować pechowy piątek trzynastego.

W inicjatywę włączyli się uczniowie wszystkich klas organizując prezentacje o państwach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Ubrali się nawet w barwy narodowe oraz stroje typowe dla kraju, który wylosowali.
Sale lekcyjne przybrane zostały barwami poszczególnych państw. Nie zabrakło wykładów kulturoznawczych, które swoim młodszym kolegom przygotowali i zaprezentowali starsi uczniowie.
Oprócz tych wizualnych i edukacyjnych atrakcji, wielką popularnością cieszyły się amerykański bar, kalifornijska piniata, słodka loteria niemiecka i „Cukierenka Wiedeńska”.
Piątkowa wycieczka po świecie nie tylko zintegrowała uczniów, ale także pogłębiła ich wiedzę na temat wielu państw Europy i Ameryki Północnej. Impreza odbyła się dzięki niezwykłej kreatywności uczniów oraz wielkiemu wsparciu nauczycieli i rodziców.[FOTORELACJA]14144[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość03:00, 16.04.2018
Piękne wydarzenie - jedno z wielu wspaniałych przedsięwzięć w małej wiejskiej szkole pełnej wielkich serc!
Anonimowy Gość01:00, 17.04.2018
Pełna również potencjału!
kuba23107:00, 18.04.2018
Bardzo dobra to była akcja tej szkoły i jakby inne szkoły do tego dołączyły to był oby po prostu super
___________________________________
http://financialrepublic.co.uk/rejestra ... -w-polsce/
Anonimowy Gość08:00, 18.04.2018
A już myślałam , że to z powodu kaczuszki zdjętej z pomnika.
boski22s11:00, 20.05.2018
Bardzo dobra to jest akcja zorganizowana przez tą szkołę.
Żeby więcej było tego w innych szkołach to będzie lepiej.
______________________________________________
http://www.prawojazdytesty.pl/zmiany-na ... cepik-2-0/
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gdzie w Legnicy działają kurtyny wodne?
Kupaj powinien przenieść DNI LEGNICYw takie upały ludzie udaru dostaną , mało kto normalny się wybiera do parku a reszta to sie pospija , szykujcie SOR
julka
19:18, 2026-06-26
„Gryf” patronem VII LO? Decyzja przed radnymi
A dlaczego nie Leszka flaszki Glodzia. Generała biskupa i opoja.
.....
18:31, 2026-06-26
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
Powinien być zakaz pracy w ekstremalnych upałach
Moim zdaniem
18:30, 2026-06-26
„Gryf” patronem VII LO? Decyzja przed radnymi
"Gryf" czyli pisowiec i nacjonalista. Do tego na drugim miejscu antysemita Dmowski. Co się dzieje w tej szkole? Ksiądz proboszcz kazał wszystkim tak głosować?
Alfons
17:48, 2026-06-26