W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego odbyło się uroczyste oddanie nowego toru egzaminacyjnego dla motocykli. Dodatkowo WORD wzbogacił się o kolejne maszyny. Inwestycja kosztowała ok. 200 tys. zł.

Dyrektor WORD-u Stanisław Pawlak wprowadził zebranych w temat, szczegółowo przedstawiając zarówno specyfikację techniczną toru dla motocykli, jak i samemu sprzętu. Następnie, instruktorzy pokazali jak wygląda egzamin praktyczny na kat. A. Łączny koszt inwestycji to kwota 200 tys. zł. [FOTORELACJA]5576[/FOTORELACJA]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kamil Drygas zostaje w Miedzi! Nowa rola
Bardzo mądry i rozsądny krok
wert
21:36, 2026-06-22
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
Ruskie onuce, wielbiciele Konfy i Korony, dają głos. Żałosne!
??
21:20, 2026-06-22
Legsad powodem dziecięcej radości w Krotoszycach
Dorośli lubią truskawki przez cały rok. Dzieci też lubią truskawki.
T są OK
21:18, 2026-06-22
Michelin docenił Villę Gretę z Dobkowa
Karingtony tam pojadą. Ich stać by tam sie stołować.
delegacja pojedzie
21:16, 2026-06-22