Trzy samochody wzięły udział w kolizji, do której doszło w poniedziałek o 9 rano na ulicy Jaworzyńskiej na zjeździe z A4. Nikomu nic się nie stało.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wjazdowa idzie do remontu
bzdura - wymaga remontu . Co złego by droga była jeszcze równiejsza ???
niech robią
17:50, 2026-06-23
Rowerowy łącznik coraz bliżej
Powinni zrobić ścieżkę dla elektrycznych hulajgonistów
ścieżka Plus
17:49, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Rzeczniczka praw dziecka Monika Horna-Cieślak, absolwentka kościelnej Akademii Ignatianum i Uniwersytetu kardynała Wyszyńskiego zapewne stwierdzi tak jak w Pszczynie, że to presja i dyskryminacja. Kto wybiera na rzeczników praw dzieci absolwentów szkółek kościelnych?
Alek
17:48, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
akcja dobra ale ostatnio gdzieś w Polsce z centrali wysłano pismo do lodziarni która dawała lody za czerwony pasek na świadectwie. Tu może być podobnie bo przecież dzieci słabe które nie dostały takiego świadectwa będą płacić więcej za lody. Powstanie nierówność i podziały środowiskowe. Rodzice się aktywują i będą dzwonić do centrali
co teraz
17:46, 2026-06-23