Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku jaki wydarzył się na drodze między Legnicą i Złotoryją. Do zdarzenia doszło w środę późnym wieczorem.

W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby. Kobiecie uwięzionej w jednym z samochodów pomocy musieli udzielić legniccy strażacy. Ze złamaniami obydwu nóg trafiła do szpitala. Karetka zabrała też kolejną osobę uskarżającą się na bóle głowy. Pozostali uczestnicy zdarzenia odnieśli niegroźne obrażenia.
Ruch na trasie z Legnicy do Złotoryi odbywa się normalnie. Na miejscu zdarzenia pracują strażacy i policjanci. Przyczyny wypadku będą znane po zakończeniu dochodzenia policyjnego.[FOTORELACJA]8847[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tydzień kontroli pokazał, kto nadal igra z prawem
Łapać, karać i publikować w sieci.
.....
13:05, 2026-06-23
Foxconn wybrał Środę Śląską–Miękinię
Brawo. Olbrzymi sukces władz samorządowych. Światowa firma nowoczesnych technologii.
.....
13:03, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Pasożyty do likwidacji. Można żyć bez urzędników starostwa.
.....
13:00, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Warto pamiętać, że czystki etniczne odbywały się na terytorium ówczesnej Polski między Polakami, z których jedni byli narodowości polskiej a inni - ukraińskiej. Nazywanie tego ludobójstwem to typowa skrajnie prawicowa manipulacja.
???
12:56, 2026-06-23